Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

@wkurzony ....w obrażaniu jesteś dobry ,czego nie można powiedzieć o twoim myśleniu , skoro taki dobry uważasz ,to już nie będę pytał o jego zasługi których ciężko się doszukać , przypuszczam jednak że zostaje wybierany dla dobra mieszkańców ,to powiedz mi ile podczas jego kadencji zorganizował spotkań z mieszkańcami ???? czy radni między innymi nie są od tego by pytać mieszkańców co potrzebują , czy się z czymś zgadzają czy nie? ,czy są może jasnowidzami ? ?pamiętasz może takie spotkanie z radnymi czy włodarzami kiedy chodziło o szpital by poznać nasze zdanie czy zgadzamy się na połączenie naszego szpitala z innym szpitalem ? Nie !bo takowego nie było ,a póżniejszą niby obronę nazwałbym raczej farsą i zostawię to bez komentarza , czy pytano nas kiedy czy chcemy zielone wyspy ,sensoryczny park ,niepotrzebne ronda ,RCK miast basenu ,zwężone drogi bez chodników , zamiast kanalizacji drogie śmierdzące przydomowe oczyszczalnie ,burzenia zabytkowej stacji , czy kosztownych niepotrzebnych inwestycji na Machniku z tężnią w tle ,a co droga Pszczyna -Racibórz odcinek Rydułtowski leży i kwiczy dzięki tak dobrze rządzącym naszym miastem, tak samo remont drogi powiatowej Raciborskiej ,doradzam zrobić w zamian z projektu unijnego jakąś katapultę która będzie przerzucać z odcinka Rybnik na odcinek Racibórz samochody , a na odcinku Rydułtowy nie pytając mieszkańców posadzić Tuje! niech w końcu ktoś zacznie myśleć w tym mieście bo nie 1400 długu będzie na mieszkańca a dużo ,dużo więcej z takim rządzeniem i rządzącymi , a najgorsze jest to że teraz zaczyna sięgać ta nieudolność w rządzeniu Rydułtowami aż po starostwo ....
Napisany przez Objektywny, 24.10.2018 14:50
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 44.192.44.30 / ec2-44-192-44-30.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)