Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

to ja raz jeszcze. Proponuję wszystkim, którzy patrzą ideologicznie lub/i politycznie, oczyścić na chwilę mózg, zresetować się i zastanowić, o co tak naprawdę w proteście chodzi. Przecież pozwolenie na aborcję jest w polsce już od wielu lat, i nikt tego nie ruszy, bo to polityczne samobójstwo. (tak nawiasem, skoro aborcja w polsce jest mozliwa, a wam tak to przeszkadza, to czemu nie protestowaliście wcześniej, hę?). Myślicie, że to dziewuchy w deszczu moknące, to stały tam po to, bo aborcji chcą dokonywać? Idioci Ale skoro wy tylko aborcję chcecie w tym zobaczyć, to rozumiem, że kolejnym krokiem będzie zakazanie wszelkiej aborcji i seks tylko prokreacyjny. Jak u Ceausescu. To sobie poczytajcie jakie sa konsekwencje takich pomysłów. (Polacam "Bukareszt" Małgorzaty Rejmer)
Napisany przez ~tentego, 03.10.2016 15:11
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 3.235.25.27 / ec2-3-235-25-27.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)