Czwartek, 27 stycznia 2022

imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony

RSS

Zastanawiasz się co po szkole? Dołącz do Eko-Okna S.A.

29.06.2021 14:48 | 0 komentarzy | kama

Firma Eko-Okna S.A. to idealne miejsce do rozpoczęcia kariery zawodowej i zdobycia wielu umiejętności. Nieustanny rozwój i pasmo sukcesów sprawiły, że spółka jest największym, europejskim producentem okien.

Zastanawiasz się co po szkole? Dołącz do Eko-Okna S.A.
Zastanawiasz się co po szkole? Dołącz do Eko-Okna S.A. Fot. Eko-Okna
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zakłady produkcyjne mieszczą się w Kornicach koło Raciborza, a tutejsze hale, magazyny, parkingi zajmują powierzchnię ponad 200 tys. m2. Wkrótce oddana do użytku zostanie kolejna, siódma już hala produkcyjno-magazynowa, która niemal w pełni przeznaczona będzie pod produkcję stolarki drewnianej. Stale rozwijają się również inne działy, jak np. drzwi, rolety, bramy, ogrodzenia, moskitiery i szyby zespolone.

Z początkiem czerwca Eko-Okna S.A. kupiły duży teren w Wodzisławiu Śląskim, gdzie już jesienią przyszłego roku planują rozwijać swoją działalność.

Wszystkie działy obsługiwane są przez wykwalifikowaną kadrę, która obecnie liczy ponad 7000 osób. W firmie zatrudnia się pracowników produkcyjnych, monterów okien, spawaczy, automatyków, mechatroników, operatorów CNC i innych maszyn, kierowców ciężarówek, kierowców autobusów, pracowników administracyjnych różnego szczebla oraz specjalistów ds. eksportu posługujących się językami obcymi.

Aktualnie prowadzonych jest kilka projektów rekrutacyjnych, a ich szczegółowy opis znajduje się na stronie www.praca.ekookna.pl

Praca w Eko-Oknach to nie tylko możliwość rozwoju i dobre wynagrodzenie, ale także szereg benefitów. Firma zapewnia transport pracowniczy z kilkunastu okolicznych miejscowości, umożliwia korzystanie ze stołówki oraz przychodni medycyny pracy, które znajdują się na terenie zakładu.

Oferuje również premie miesięczne oraz świąteczne, coroczne podwyżki wynagrodzenia, różnego rodzaju programy motywacyjne, grupowe ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie do karty MultiSport.

Świeżo upieczeni rodzice otrzymują wyprawkę dla noworodka oraz “becikowe” w wysokości 1000 zł, a dla pozostałych dzieci często organizowane są konkursy i mikołajkowe paczki ze słodyczami.

Każdy nowy pracownik, zostaje przeszkolony przez starszego stażem pracownika, a po zdobyciu odpowiednich kwalifikacji nic nie stoi na przeszkodzie by mógł się rozwijać na innych stanowiskach w firmie. Jak widać, to miejsce idealne zarówno dla osób z doświadczeniem zawodowym, jak dla tych którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową.

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci zdobyć doświadczenie i ważny jest dla Ciebie rozwój oraz przyjazna atmosfera w pracy – zapraszamy do Eko-Okna. Wyślij CV za pośrednictwem strony www.praca.ekookna.pl lub poprzez e-mail: rekrutacja@ekookna.pl i dołącz do najlepszego zespołu pracowników w regionie.

/Materiały prasowe/