Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 12 (19) Data wydania: 20.03.07

Fotonowinki

Witajcie! Mam na imię Julia. Moja mamusia po raz pierwszy wzięła mnie na ręce 4 marca, o godz. 14.40. Ważyłam wtedy 3240 g i miałam 56 cm wzrostu. Przesyłam słodkie buziaczki moim kochanym rodzicom Aldonie i Tomaszowi Oczadły,a także starszym siostrom, Karolinie i Paulinie. Mieszkamy w Rybniku-Piaskach. Witajcie! Mam na imię Patryk. Jestem pierwszym dzieckiem Joanny i Krzysztofa Kirsków z Rybnika-Gotartowic. Moja mamusia po raz pierwszy przytuliła mnie 13 marca, o godz. 17.50. Miałem wtedy 3650 g i 56 cm. Przesyłam całuski całej mojej rodzinie. Hurra! Już jestem! Ja, czyli malutki Kacper, syn Elżbiety i Sławomira Florczaków ze Świerklan. Moja mamusia po raz pierwszy wzięła mnie na ręce 13 marca, o godz. 10.45. Ważyłem wtedy 3630 g i miałem 58 cm. Pozdrawiam całą moją rodzinę, a szczególnie starsze rodzeństwo: 21-letnią Martynę, 19-letnią Olę oraz 16-letniego brata Rafała. Mieszkamy w Świerklanach. Cześć! To właśnie ja – malutka Natalka w pierwszych dniach swojego życia. Urodziłam się 13 marca, o godz. 12.40. Moje wymiary po urodzeniu to 3360 g i 54 cm. Przesyłam całuski moim kochanym rodzicom – Aleksandrze i Markowi Juszko z Niedobczyc. W domu czeka na mnie brat Przemek, który ma 9 lat. Witam wszystkich! To urocze maleństwo na zdjęciu to ja – Joasia Czerwińska w pierwszych dniach swojego życia. Moja mamusia po raz pierwszy przytuliła mnie 11 marca, o godz. 20.25. Moje wymiary po urodzeniu to 3270 g i 53 cm. Pozdrawiam moich kochanych rodziców, Edytę i Artura Czerwińskich, oraz starszą o cztery latka siostrę, Natalię. Mieszkamy w Rybniku, na Nowinach. Witamy wszystkich. To właśnie my, urocze bliźniaki Joanny i Damiana Olszynów z Czernicy. Jeszcze nie mamy swoich imion, ale cieszymy się, że jesteśmy razem. Nasza mamusia po raz pierwszy zobaczyła nas 14 marca. Urodziliśmy się jeden po drugim, o godz. 8.50 i 8.52. Nasze wymiary po urodzeniu to 3250 g i 53 cm oraz 2740 g i 52 cm. Przesyłamy całuski naszym kochanym rodzicom oraz starszym braciom Radkowi i Dominikowi. Mieszkamy w Czernicy. Hej! Rodzice dali mi na imię Nicola. Moja mamusia po raz pierwszy mnie zobaczyła 12 marca, o godz. 7.55. Miałam wtedy 2950 g i 58 cm. Przesyłam całuski moim kochanym rodzicom Annie Gawliczek i Sebastianowi Szmidchen z Leszczyn. Jestem ich pierwszym dzieckiem. Witajcie! Moi rodzice dali mi piękne imiona Alicja Magdalena. Przyszłam na świat 15 marca, o godz. 11.30. Moje wymiary po urodzeniu to 3830 g i 56 cm. Przesyłam całuski moim kochanym rodzicom Annie i Dariuszowi Zimończykom z Jankowic. W domu czeka na mnie starszy o cztery lata braciszek Bartłomiej Aleksander. Dzień dobry! Ta urocza kruszynka na zdjęciu to właśnie ja – malutka Laura. Przyszłam na świat 12 marca, o godz. 15.05. Moje wymiary po urodzeniu to 3630 g i 59 cm. Pozdrawiam moich kochanych rodziców, Wiolettę i Mariusza Żymełków z Gaszowic-Pieców. Witam wszystkich! Mam na imię Oliwia. Przyszłam na ten świat 15 marca, o godz. 11.30. Moje wymiary po urodzeniu to 3900 g i 57 cm. Jestem dzieckiem Elżbiety i Marcina Antoniewiczów z Radlina. W domu czeka na mnie także starsza o cztery latka siostra Nikola, która ma urodzinki 16 marca! Hej! Ten bobasek na zdjęciu to właśnie ja – Michał. Moja mamusia po raz pierwszy wzięła mnie na ręce 15 marca, o godz. 10.40. Ważyłem wtedy 3640 g i miałem 57 cm długości. Pozdrawiam moich kochanych rodziców Sylwię i Wiktora Fiziów z Rybnika-Kłokocina. Przesyłam całuski także starszemu o cztery latka braciszkowi, Maćkowi.