Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 34 (291) Data wydania: 23.08.05

Fotonowinki

Cześć! Mama po raz pierwszy usłyszała mój krzyk 8 sierpnia o godzinie 9:10. Mam na imię Aleksander. Razem z rodzicami Bożeną i Jackiem wrócę już niedługo do domu, do Ustronia, gdzie czeka na mnie mój braciszek Maksymilian. Cześć! Jeszcze nie mam imienia. Urodziłem się 9 sierpnia w rydułtowskim szpitalu o godzinie 8:30. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3500 g. Jestem pierwszą pociechą Wiolety i Tomasza Lasłowskich z Bogunic. Ten mały szkrab na zdjęciu to ja – Denis, trzeci syn mojej mamy Agnieszki z Wodzisławia. Przyszedłem na świat 6 sierpnia o godzinie 19:25. Ważyłem wtedy 3240 g i miałem 55 cm wzrostu. W domu czekają już na mnie starsi bracia Przemek i Adrian. Witam! Mam na imię Grześ. Moja mama pierwszy raz zobaczyła mnie 8 sierpnia o godzinie 14:25. Miałem wtedy 3710 g i 58 cm. Razem z rodzicami Katarzyną i Janem mieszkamy w Wodzisławiu. W domu czekają na mnie dwie siostry Agnieszka i Daria oraz brat Adrian. Nareszcie po dziewięciu miesiącach jestem razem z moimi rodzicami Alicją i Tomaszem Barciagami z Radlina. W domu czekają już na mnie braciszek Wojtek i siostra Małgosia. Cześć! Mam na imię Joanna. Przyszłam na świat 9 sierpnia o godzinie 2:15. Ważyłam wtedy 3460 g i miałam 54 cm wzrostu. Jestem pierwszym dzieckiem Anny i Łukasza z Rydułtów. Dzień dobry, mam na imię Łukasz. Moja mama Marta przytuliła mnie pierwszy raz 7 sierpnia o godzinie 15:00. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3150 g i miałem 55 cm wzrostu. Już nie mogę się doczekać, kiedy zabierze nas ze szpitala mój tata Grzegorz. No i jestem bardzo ciekawy jakie są moje siostry Weronika i Paulina. Mieszkamy w Wodzisławiu. Witam! Mam na imię Mikołaj. Urodziłem się 5 sierpnia o godzinie 3:05. Ważyłam wtedy 3650 g i miałem 56 cm wzrostu. Jestem pierwszym dzieckiem Katarzyny i Błażeja Mandrelów z Wodzisławia. Witam! Mam na imię Oliwia. Urodziłam się 7 sierpnia o godzinie 23:45. Miałam wtedy 3200 g i 54 cm. Jestem pierwszym dzieckiem Marzeny i Rafała Macheckich z Wodzisławia – Zawady. Cześć! Nazywam się Patryk Cimała. Mama po raz pierwszy usłyszała mój krzyk 6 sierpnia o godzinie 14:45. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3180 g i miałem 56 cm wzrostu. Już wkrótce razem z rodzicami - Katarzyną i Danielem pojadę do domu, do Turzy Śląskiej. Nazywam się Sebastian Kura. Urodziłem się 7 sierpnia o godzinie 21:45. Miałem wtedy: 4050 g  i 57 cm. Niedługo razem z rodzicami mamą Joanną i tatą Grzegorzem wrócę do domu, do Jastrzębia. Dzień dobry! Moja mama Katarzyna Świątek zobaczyła mnie pierwszy raz 7 sierpnia o godzinie 9:20. Rodzice dali mi na imię Jakub. Zaraz po porodzie ważyłem 3750 g i miałem 59 cm wzrostu. Już niedługo przyjedzie po nas mój tata Patrycjusz i zabierze nas do domu w Radlinie. Hej, ta mała kruszynka na zdjęciu to ja – Adrian Ćmiel. Przyszedłem na świat 10 sierpnia o godzinie 9:50. Mam 54 cm wzrostu i ważę 3430 g. Niedługo razem z mamą Izabelą i tatą Mariuszem pojadę do domu, do Orzesza - Woszczyc, gdzie czeka już na mnie moja siostrzyczka Joasia. Cześć! Mam na imię Błażej. Urodziłem się 10 sierpnia w wodzisławskim szpitalu o godzinie 13:30. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3240 g i miałem 52 cm wzrostu. Jestem trzecim dzieckiem Zuzanny i Jacka Skorzysko z Wodzisławia. Pozdrawiam moje starsze rodzeństwo – brata Darka i siostrę Martynę. Dzień dobry, mam na imię Emilia. Świat przywitał mnie 10 sierpnia o godzinie 9:20. Miałem wtedy: 3630 g i 55 cm. Jestem pierwszym dzieckiem Elżbiety i Artura Kośniewskich z Jastrzębia. Nazywam się Hanna Gocyk. Przyszłam na świat w wodzisławskim szpitalu 11 sierpnia o godzinie 9:50. Miałam wtedy: 3650 g i 58 cm. Jestem trzecim dzieckiem Urszuli i Mariusza z Czerwionki. W domu z niecierpliwością czeka na mnie siostra Kasia i brat Bartosz. Cześć! Nazywam się Julia Szeliga. Mama po raz pierwszy usłyszała mój krzyk 11 sierpnia o godzinie 1:55. Zaraz po urodzeniu ważyłam 3300 g i miałam 55 cm wzrostu. Już wkrótce razem z rodzicami – Beatą i Adamem pojadę do domu, do Radlina. Pozdrawiam serdecznie mojego starszego brata Patryka. Ten mały chłopczyk na zdjęciu to ja – Kacper Lasota. Pierwszy raz moja mama zobaczyła mnie 11 sierpnia o godzinie 9:39. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3500 g i miałem 55 cm wzrostu. Jestem drugim dzieckiem Wiolety i Bernarda z Raciborza. W domu czeka na mnie mój starszy brat Patryk. Ten mały szkrab na zdjęciu to ja - Kamil. Urodziłem się 11 sierpnia o godzinie 8:29. Miałem wtedy 2600 g i 49 cm. Niedługo razem z rodzicami mamą Sylwią i tatą Adamem wrócę do domu, do Rybnika. Serdecznie pozdrawiam moje starsze rodzeństwo: Ewelinę i Olę oraz Sebastiana i Piotrusia. Dzień dobry, mam na imię Nikola. Moja mama Żaneta przytuliła mnie pierwszy raz 9 sierpnia o godzinie 22:35. Zaraz po urodzeniu ważyłam 3 kilogramy i miałam 54 cm wzrostu. Już nie mogę się doczekać, kiedy zabierze nas ze szpitala mój tata Tomasz, bo jestem bardzo ciekawa jaki jest mój starszy brat Mateusz. Razem z rodzicami mieszkamy w Wodzisławiu. Ten mały chłopczyk na zdjęciu to ja – Patryk. Moja mama zobaczyła mnie po raz pierwszy 10 sierpnia o godzinie 3:55. Ważyłem wtedy 3360 g i miałem 58 cm wzrostu. Jestem pierwszą pociechą Katarzyny i Ryszarda Wajsmanów z Wodzisławia. Ten mały szkrab na zdjęciu to ja – Paweł. Przyszedłem na świat 11 sierpnia o godzinie 6:00. Ważyłem wtedy 3550 g i miałem 55 cm wzrostu. Jestem pierwszym dzieckiem Marty i Waldemara Skibów z Krzyżkowic. Ten mały szkrab na zdjęciu to ja – Sebastian Kaszowski. Urodziłem się 11 sierpnia o godzinie 10:55. Ważyłem wtedy 3070 g i miałem 51 cm wzrostu. Niedługo razem z moimi rodzicami Joanną i Aleksandrem z Marklowic pojadę do domu, gdzie czeka na mnie mój brat Kamil. Witam! Mam na imię Wiktoria. Urodziłam się 10 sierpnia o godzinie 19:10. Jestem pierwszym dzieckiem Eweliny i Jarosława Firutów z Połomi. Po urodzeniu ważyłam 3700 g i miałam 54 cm wzrostu.