Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 33 (290) Data wydania: 16.08.05

Fotonowinki

Ten mały chłopczyk na zdjęciu to ja – Adrian Twardzik. Pierwszy raz moja mama zobaczyła mnie 8 sierpnia o godzinie 15.40. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3060 g i miałem 54 cm wzrostu. Jestem trzecim dzieckiem Alicji i Ireneusza z Łazisk. W domu czeka na mnie moje starsze rodzeństwo – brat Kamil i siostra Edyta. Witam! Mam na imię Arkadiusz. Urodziłem się 1 sierpnia o godzinie 16:30. Jestem pierwszym dzieckiem Eweliny i Krzysztofa Lisowskich z Radlina. Po urodzeniu ważyłem 3330 g i miałem 55 cm wzrostu. Cześć! Mama po raz pierwszy usłyszała nasz krzyk 2 sierpnia o godzinie 8:26. Ja mam na imię Emilka, a ten drugi mały szkrab to mój braciszek Artur. Sami zgadnijcie, kto jest kto! Z pewnością nie pomoże wam w odgadnięciu nasza waga, bo oboje ważymy tyle samo – 2400 g. Ale ja jestem wyższa od Artura. Mam 52 cm, a on 48. Jesteśmy pierwszymi pociechami Moniki i Karola Michtów z Rybnika. Dzień dobry, mam na imię Daniel. Moja mama zobaczyła mnie pierwszy raz 29 lipca o godzinie 16:10. Ważyłem wtedy 2840 g i miałem 54 cm wzrostu. Jestem pierwszym dzieckiem Wiolety i Damiana Szczyrbów z Radlina. Cześć! Nazywam się Benjamin. Moja mama Michalina Krautwurst po raz pierwszy zobaczyła mnie 2 sierpnia o godzinie 9:05. Ważyłem wtedy 4100 g i miałem 58 cm wzrostu. Niedługo poznam mojego starszego brata Pawełka, który czeka na mnie w domu, w Rydułtowach. Dzień dobry! Moja mama zobaczyła mnie pierwszy raz 2 sierpnia o godzinie 15:05. Rodzice jeszcze nie nadali mi imienia. Moja mama Patrycja mówi, że będę albo Karoliną, albo Emilią. Zaraz po porodzie ważyłam 4040 g i miałam 57 cm wzrostu. Już niedługo przyjedzie po nas mój tata Wojciech Grzebak i zabierze nas do domu w Turzy Śląskiej, gdzie czeka na mnie moja siostra Julia. Nazywam się Jarosław Stankiewicz. Urodziłem się 2 sierpnia o godzinie 17:05. Po urodzeniu ważyłem 3200 g i miałem 54 cm wzrostu. Niedługo razem z rodzicami mamą Joanną i tatą Wojciechem wrócę do domu, do Raciborza. Witam! Mam na imię Kacper. Urodziłem się 2 sierpnia o godzinie 11:00. Jestem pierwszym dzieckiem Anny i Sebastiana Łyczków z Rybnika. Po urodzeniu ważyłem 2850 g i miałem 54 cm wzrostu. Cześć! Mam na imię Kamil. Urodziłem się 2 sierpnia w wodzisławskim szpitalu o godzinie 12:10. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3980 g i miałem 60 cm wzrostu. Jestem drugim dzieckiem Sabiny i Mariana Sedlaczków z Zabełkowa. W domu czeka na mnie starsza o dwadzieścia miesięcy siostrzyczka Paulina. Nareszcie po dziewięciu miesiącach jestem razem z moimi rodzicami Sylwią i Tadeuszem Salamonami z Połomi! Na pewno są bardzo szczęśliwi, zwłaszcza, że jestem ich pierwszym dzieckiem. Mam na imię Kasia. Przyszłam na świat 2 sierpnia o godzinie 18:00. Mam 57 cm wzrostu i ważę 3550 g. Witam! Mam na imię Laura. Urodziłam się 3 sierpnia o godzinie 9:05. Ważyłam wtedy 2900 g i miałam 54 cm wzrostu. Jestem drugim dzieckiem Anety i Sebastiana Lelków z Pszowa. Pozdrawiam mojego starszego brata Dominika. Wybaczcie tę chwilę słabości! Życie noworodka naprawdę nie jest proste. Ta mała dziewczynka na zdjęciu to ja – Marta Huptaś. Pierwszy raz moja mama Joanna zobaczyła mnie 2 sierpnia o godzinie 10:35. Zaraz po urodzeniu ważyłam 3800 g i miałam 57 cm wzrostu. Już nie mogę się doczekać, kiedy razem z rodzicami pojadę do domu, do Tworkowa, gdzie czeka na mnie moja siostra Kamilka.