Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 15 (167) Data wydania: 09.04.03

Noworodki

  • Witam, jestem synem Marceliny i Mariusza Wojaczków z Łazisk. Świat przywitał mnie 11 marca o godz. 15.50. Moje wymiary: 51 cm i 3250 g.
  • Dzień dobry, nazywam się Olga Wilk. Świat przywitał mnie 4 marca o godz. 9.30. Moje wymiary: 57 cm i 3500 g. Jestem pierwszym dzieckiem Agnieszki i Ziemowita z Wodzisławia Śl.
  • Dzień dobry, nazywam się Nadina Skupień. Mama pierwszy raz wzięła mnie na ręce 6 marca o godz. 11.45. Po urodzeniu ważono mnie i mierzono, a oto moje wymiary: 58 cm i 3370 g. Jestem pierwszym dzieckiem Martyny i Leszka z Rydułtów.
  • Cześć, nazywam się Wiktoria Jasińska, urodziłam się 17 marca o godz. 16.40. Moje wymiary: 51 cm i 3020 g. Jestem pierwszym dzieckiem Katarzyny i Marka z Turzy Śl.
  • Witam, jestem synem Barbary i Artura Grela. Świat przywitał mnie 18 marca o godz. 6.15. Swojego imienia nie mogę Wam zdradzić, bo sam go nie znam. Moje wymiary: 54 cm i 3020 g. Mieszkamy w Podbuczu. Jak podrosnę, to będę się bawił z moim braciszkiem Dawidem.
  • Cześć, nazywam się Bartosz Piprek. Mama pierwszy raz zobaczyła mój uśmiech 18 marca o godz. 12.10. Moje wymiary: 53 cm i 3220 g. Jestem pierwszym dzieckiem Joanny i Piotra z Bełsznicy.
  • Witam, nazywam się Nikola Kotowska. Urodziłam się 19 marca o godz. 16.50. Moje wymiary: 53 cm i 2910 g. Buziaki dla rodziców: Moniki i Dawida z Wodzisławia Śl. oraz mojego rodzeństwa: Pauliny i Wiktorii.
  • Cześć, mam na imię Mateusz. Świat zobaczyłem po raz pierwszy 19 marca o godz. 13.50. Moje wymiary: 62 cm i 4340 g. Pozdrawiam rodziców: Beatę i Henryka Jaworskich oraz moich braci: Sebastiana i Artura. Mieszkamy w Jastrzębiu Boryni.
  • Cześć, nazywam się Monika Zganiacz. Mama pierwszy raz zobaczyła mój uśmiech 14 marca o godz. 9.00. Moje wymiary: 53 cm i 2790 g. Buziaki dla rodziców: Barbary i Adama z Wodzisławia Śl. oraz mojego braciszka Michała.
  • Witam, jestem synem Aldony i Dariusza Ślusarczyków z Wodzisławia Kokoszyc. Pierwszy raz uśmiechnąłem się do mojej mamy 20 marca, kiedy na zegarze wybiła 13.55. Moje wymiary: 51 cm i 3130 g.
  • Cześć, nazywam się Symeon Baroński. Mama urodziła mnie 17 marca o godz. 12.05. Moje wymiary: 54 cm i 3860 g. Jestem synem Mariana i Aleksandry z Wodzisławia Śl. W domu czekają na mnie siostrzyczki: Oliwia i Wiktoria.
  • Cześć, jestem synem Moniki i Krystiana Nabożnych z Jas-trzębia Zdroju. Rodzice nie wybrali jeszcze dla mnie imienia. Świat przywitał mnie 15 marca o godz. 16.30. Moje wymiary: 52 cm i 3100 g.
  • Witam, nazywam się Jakub Mendla. Mama pierwszy raz wzięła mnie na ręce 18 marca o godz. 15.05. Moje wymiary: 55 cm i 3560 g. Jestem pierwszym dzieckiem Justyny i Leszka z Wodzisławia Śl.
  • Witam, jestem synem Weroniki i Piotra Jonderko ze Szczerbic. Swojego imienia nie mogę Wam zdradzić, bo sam go jeszcze nie znam. Mama pierwszy raz zobaczyła mój uśmiech 31 marca o godz. 18.55. Moje wymiary: 55 cm i 2650 g. Jak podrosnę, to będę się bawił z moją siostrzyczką Beatką.
  • Cześć, nazywam się Majka Napiórkowska. Mama pierwszy raz wzięła mnie na ręce 30 marca o godz. 1.05. Moje wymiary: 53 cm i 3300 g. Jestem pierwszym dzieckiem Agnieszki i Dariusza z Rydułtów.
  • Dzień dobry, nazywam się Seweryn Sosna. Pierwszy raz uśmiechnąłem się do mojej mamusi 15 marca o godz. 6.07. Po urodzeniu ważono mnie i mierzono, a oto moje wyniki: 60 cm i 4400 g. Buziaki dla rodziców: Sylwii i Eugeniusza z Pstrążnej oraz mojej ośmioletniej siostrzyczki Melanii.
  • Witam, nazywam się Wiktoria Śmietana. Świat przywitał mnie 26 marca o godz. 21.40. Moje wymiary: 51 cm i 2800 g. Jestem pierwszym dzieckiem Katarzyny i Mariusza z Raciborza.
  • Cześć, nazywam się Julia Paulina Wicherek. Mama pierwszy raz zobaczyła mój uśmiech 30 marca, kiedy na zegarze wybiła 21.20. Moje wymiary: 48 cm i 2400 g. Jestem pierwszym dzieckiem Anny i Krzysztofa z Radlina.
  • Dzień dobry, nazywam się Łukasz Folwarski, urodziłem się 27 marca o godz. 8.55. Moje wymiary:49 cm i 2860 g. Jestem pierwszym dzieckiem Joanny i Marka z Gorzyc.
  • Cześć, nazywam się Żaneta Cuber, urodziłam się 31 marca o godz. 4.05. Moje wymiary: 53 cm i 3360 g. Pozdrawiam rodziców: Wioletę i Krzysztofa z Syryni oraz moje rodzeństwo: Damiana, Natalię i Weronikę.
  • Dzień dobry, nazywam się Natalia Duda. Świat zobaczyłam po raz pierwszy 28 marca o godz. 10.05. Moje wymiary: 55 cm i 3380 g. Buziaki dla rodziców: Wiolety i Karola z Czyżowic oraz mojego braciszka Patryka.
  • Dzień dobry, nazywam się Nikola Wajsman. Mama pierwszy raz przytuliła mnie 2 kwietnia o godz. 1.30. Po urodzeniu ważyłam 2740 g i mierzyłam 52 cm. Jestem pierwszym dzieckiem Iwony i Krzysztofa z Turzy Śl.
  • Witam, nazywam się Wiktoria Michnik. Mama pierwszy raz zobaczyła mój uśmiech 1 kwietnia o godz. 12.45. Moje wymiary: 53 cm i 3250 g. Jestem pierwszym dzieckiem Sylwii i Krzysztofa z Czyżowic.
  •  Nazywam się Tatiana Golec, mama pierwszy raz wzięła mnie na ręce 1 kwietnia o godz. 14.30. Moje wymiary: 57 cm i 3400 g. Jestem pierwszym dzieckiem Eweliny i Krzysztofa z Wodzisławia Śl.