Niedziela, 16 maja 2021

imieniny: Andrzeja, Jędrzeja, Adama

RSS

Moja kartka świąteczna

27.01.2009 00:00
Już po raz dziewiąty rozstrzygnięto konkurs na kartkę świąteczną, przygotowany z myślą o uczniach klas I – III i przedszkolaków z powiatu raciborskiego.

– Konkurs cieszy się niesłabnącym powodzeniem, chociaż kryteria oceny są dość surowe – przyznaje Kamila Kubiak. Uczestnicy musieli uwzględnić motyw przewodni, który co roku się zmienia, kartka musiała być wykonana samodzielnie, bez wykorzystania gotowych elementów zdobniczych.

W tym roku poziom prac był bardzo wysoki i wyrównany, dlatego też komisja konkursowa postanowiła przyznać ex aequo trzy pierwsze miejsca i trzy wyróżnienia. Piękne nagrody książkowe ufundowane przez Marię Frączek otrzymali: I m.: Jakub Bencal, klasa I SP nr 18 w Raciborzu, op. Izabela Kuźnik; Andrzej Spyra, klasa I SP nr 15 w Raciborzu, op. Monika Wysopal-Marcyanik; Kuba Bielski, lat 6, Przedszkole nr 10 w Raciborzu, op. Izabela Borzyszkowska, Agnieszka Rikszajd. Wyróżnienia odebrali: Julia Jania, lat 6, Przedszkole nr 12 w Raciborzu, op. Brygida Mainka, Justyna Andrzejewska; Natasza Malinowska, lat 6 Przedszkole nr 12 w Raciborzu, op. Brygida Mainka, Justyna Andrzejewska, Emilia Stefaniszyn, lat 5, Przedszkole nr 12 w Raciborzu, op. Brygida Mainka, Justyna Andrzejewska.

Podsumowanie konkursu odbyło się w SP 15, u współorganizatora konkursu. Organizatorkami przedsięwzięcia były Kamila Kubiak i Barbara Szyksznian-Morek ze Szkoły Podstawowej nr 15 w Raciborzu oraz Maria Frączek – właścicielka księgarni Oficyna.

(oprac. e)

  • Numer: 4 (876)
  • Data wydania: 27.01.09