Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 35 (750) Data wydania: 29.08.06

Fotonowinki

Mam na imię Karolina. Jestem pierwszym dzieckiem Katarzyny i Marka Budzanów. Oczka otworzyłam po raz pierwszy 22 sierpnia o godz. 18.30. Ważyłam 3330 g przy długości 54 cm. Mieszkam w Raciborzu. To śliczne maleństwo na zdjęciu to ja, Magda! Przyszłam na świat 10 sierpnia o godz. 15.00. Ważyłam 3790 g i miałam 58 cm. Moimi rodzicami są Małgorzata i Arkadiusz Czółowscy. Mam 3-letnią siostrzyczkę Patrycję. Mieszkamy w Raciborzu. Ta prześliczny chłopczyk to ja, Daniel, synek Ewy i Zygmunta. Przyszedłem na świat 10 sierpnia o godz. 15.25. Ważyłem 3200 g przy długości 56 cm. Teraz powoli poznaję otaczający mnie piękny świat. Bardzo kocham moich rodziców i rodzeństwo - Sylwię, Marcina i Sebastiana. Mam na imię Maja. Jestem córeczką Magdaleny i Tomasza Dwornickich. Oczka otworzyłam po raz pierwszy 21 sierpnia o godz. 9.13. Ważyłam 3140 g przy długości 55 cm. Mieszkam w Rybniku. Nazywam się Jakub Nowak. Swą misję rozpocząłem w raciborskim szpitalu 7 sierpnia o godz. 7.50. Co prawda jak na agenta waga 2880 g i wzrost 58 cm to dość mało, ale moi rodzice Iwona i Maciej wróżą mi świetlaną przyszłość. To maleństwo na zdjęciu to ja, Bartosz! Przyszedłem na świat 22 sierpnia o godz. 5.30. Ważyłem 3260 g i miałem 54 cm. Moimi rodzicami są Katarzyna i Artur Mielimonkowie. Mam 3,5-letniego braciszka Dawida. Mieszkamy w Dziergowicach. Nazywam się Zuzia Jaszewska. Urodziłam się 17 sierpnia o godz. 9.38. Moimi rodzicami są Beata i Dariusz. Mam siostry: Dorotę i Olę. W dniu urodzin ważyłam 2250 g i miałam 47 cm. Na świat przyszłam miesiąc wcześniej! Mieszkam w Raciborzu. Pozdrawiam babcie - Sylwię i Bogumiłę oraz dziadka Alfreda. Cześć! To ja, Aneta, córeczka Doroty i Krzysztofa Knurów z Nędzy. Przyszłam na świat 21 sierpnia o godz. 14.20. Ważyłam 3370 g przy długości 57 cm. Mam 4,5-letnią siostrę Karolinę i braciszka Adama, który ma roczek i 4 miesiące. Malwinka Koczenasz to właśnie ja! Jestem córeczką Sylwii i Piotra, ich pierwszym dzieckiem. 23 sierpnia o godz. 7.40, mamusia ujrzała mnie po raz pierwszy. To była cudowna, wzruszająca chwila. Wszyscy bardzo mnie kochają. W dniu narodzin ważyłam 3870 g przy długości 54 cm. Mieszkamy w Raciborzu. Witajcie! To maleństwo na zdjęciu to ja - córeczka Katarzyny i Pawła Zieglerów. Urodziłam się 13 sierpnia o godz. 20.10. Ważyłam 3700 g przy długości 58 cm. Rodzice są bardzo szczęśliwi, że jestem już na świecie! Cieszą się również moje siostrzyczki - 13-letnia Diana i 11-letnia Karolina. Mieszkamy w Krowiarkach. Ta prześliczna dziewczynka na zdjęciu to ja, córeczka Weroniki i Damiana Wiederów. Przyszłam na świat 15 sierpnia o godz. 12.10. Ważyłam 3500 g przy długości 56 cm. Teraz powoli poznaję otaczający mnie piękny świat. Mieszkam z rodzicami i braciszkiem 1,5-rocznym Kevinem w Pietrowicach Wielkich.