Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 22 (737) Data wydania: 30.05.06

Fotonowinki

Hej, witam was! Moimi rodzicami są Danuta i Robert Antoniukowie. Mamusia ujrzała mnie po raz pierwszy 17 maja. Kiedy przyszedłem na świat było pięć minut po czwartej rano. Ważyłem 2950 g i miałem 53 cm długości. Mam dwóch braci - Kamila i Patryka oraz siostrę Karolinę. Mieszkamy w Borucinie. Hej, to ja, Alex Czajkowski. Jestem synkiem Małgorzaty i Marka, ich drugim dzieckiem. Przyszedłem na świat 23 marca o godz. 22.10. Ważyłem 3890 g i miałem 57 cm. Mam 4-letniego brata Oliwiera. Mieszkamy w Raciborzu. Hej, witajcie! Przyszedłem na świat 23 maja o godz. 11.38. Dwie godziny później zrobiono mi to zdjęcie. Ważyłem 4440 g i miałem 59 cm. Moimi rodzicami są Janina i Stanisław Bzurowie. Mam brata Dawida (11 lat) i siostrę Kasię (8 lat). Mieszkamy w Miejscu Odrzańskim. Cześć! To ja, Oliver! Jestem pierwszym dzieckiem Dagmary i Sławomira Gieronów. Przyszedłem na świat 17 maja o godz. 23.15. Ważyłem 3750 g przy długości 54 cm. Mieszkam w Pietrowicach Wielkich. Dzień dobry! Mam na imię Michał. Przyszedłem na świat 16 maja. Ważyłem 3640 g i miałem 55 cm. Bardzo kocham moją mamusię Katarzynę i tatusia Bogdana Kamradków! Jestem ich pierwszym dzieckiem. Mieszkamy w Nowej Wiosce. To urocze maleństwo na zdjęciu to ja, Filip Karwacki, synek Moniki i Waldemara, ich pierwsze dziecko. Świat przywitał mnie 22 maja o godz. 11.25. Po urodzeniu ważyłem 2670 g i miałem 54 cm. Mieszkamy w Raciborzu. Cześć! Mam na imię Kuba. Przyszedłem na świat 16 maja o godz. 13.45. Ważyłem 3090 g i miałem 54 cm. Radość mamy Darii i tatusia Daniela Kaślewiczów była niewyobrażalna! Jestem ich pierwszym dzieckiem. Mieszkamy w Raciborzu. To maleńkie dziecko na zdjęciu to ja, Kuba, pierwsza upragniona pociecha moich rodziców! Przyszedłem na świat 18 maja o godz. 15.10. Ważyłem 2400 g i miałem 49 cm. Moimi rodzicami są Justyna i Edward. Mieszkamy w Raciborzu. Na pierwsze imię mam Maja, na drugie Zosia. Przyszłam na świat 17 maja o godz. 9.15. Ważyłam 3 kg i miałam 53 cm. Moimi rodzicami są Katarzyna i Czesław Liebertowie. Jestem ich pierwszym dzieckiem. Mieszkamy w Raciborzu. Witajcie! To ja, Kamil Michał. Jestem synkiem Dominiki i Marcina Madeckich. Urodziłem się 17 maja o godz. 10.17. Ważyłem 3400 g przy długości 56 cm. Rodzice są bardzo szczęśliwi, że jestem już na świecie. Jestem ich drugim dzieckiem. Mam 4,5-letnią siostrę Alicję. Mieszkamy w Raciborzu. Cześć! Mam na imię Ania Skrobek. Przyszłam na świat 21 maja o godz. 6.55. Ważyłam 3420 g przy długości 57 cm. Mieszkam w Dziergowicach z rodzicami Aleksandrą i Zygmuntem, braćmi - Dawidem i Arturem oraz siostrą Anetą. Witam wszystkich! Mam na imię Helena. Przyszłam na świat 22 maja o godz. 12.30. Ważyłam 3800 g i miałam 56 cm. Moi rodzice Grażyna i Andrzej Nieckarzowie są uszczęśliwieni. Mam dwóch braci: Rafała i Mateusza. Mieszkamy w Raciborzu. Witajcie! To ja, Marcelina. Jestem córeczką Renaty i Przemysława Sobierajskich, ich drugim dzieckiem. Urodziłam się 22 maja o godz. 17.50. Ważyłam 3500 g i miałam 55 cm. Mieszkam z rodzicami i 2,5-letnią siostrzyczką Karoliną w Raciborzu. Cześć! Przyszłam na świat 17 maja o godz. 8.55. Ważyłam 4220 g i miałam 59 cm. Moimi rodzicami są Danuta i Joachim Smołkowie. Jestem ich drugim dzieckiem, po 7-letnim Martinie. Mieszkamy w Raciborzu-Studziennej. Dzień dobry! Mam na imię Marcel. Przyszedłem na świat 16 maja o godz. 23.50. Ważyłem 3550 g i mierzyłem 57 cm. Bardzo kocham moją mamusię Katarzynę i tatusia Andrzeja Wrambów, i to z wzajemnością. Mam 4-letniego brata Krzysia. Mieszkamy w Raciborzu. To maleństwo na zdjęciu to ja, Kamil Kobza. Odkąd przyszedłem na świat, 9 maja o godz. 13.55, nie mogę nadziwić się wszystkiemu co mnie otacza. W dniu narodzin ważyłem 3170  g i miałem 55 cm. Moimi rodzicami są Celina i Paweł. Mam 3-letniego braciszka Rafała. Mieszkamy w Brzeźnicy. Dzień dobry! Nazywam się Oliwia Rostek. Przyszłam na świat 4 maja. Ważyłam 2750 g i miałam 51 cm. Bardzo kocham moją mamusię Magdalenę i tatusia Piotra, i to z wzajemnością! Mieszkamy w Raciborzu-Studziennej. Hej, witajcie. Mam na imię Estera. Jestem córeczką Renaty i Zbigniewa Mistrzaków, ich drugim dzieckiem. Przyszłam na świat 15 maja o godz. 20.45. Ważyłam 3800 g i miałam 54 cm. Mam 4-letniego braciszka Kacpra. Mieszkamy w Kietrzu. To ja, Dominika Rybka. Przyszłam na świat 12 maja o godz. 11.07. Ważyłam 2940 g i miałam 56 cm. Moimi rodzicami są Katarzyna i Grzegorz. Jestem ich pierwszym dzieckiem. Mieszkamy w Żerdzinach. Witajcie! To ja, Kasia Łuska. Jestem córeczką Moniki i Krzysztofa. Urodziłam się 15 maja, 25 minut po północy. Ważyłam 2600 g przy długości 50 cm. Rodzice są bardzo szczęśliwi, że jestem już na świecie. Jestem ich pierwszym dzieckiem. Mieszkamy w Olzie. To urocze maleństwo na zdjęciu to ja, Julia Anbild, córeczka Marzeny i Marcina, ich drugie dziecko. Świat przywitał mnie 23 maja o godz. 13.06. Po urodzeniu ważyłam 3560 g i miałam 58 cm. Mam 7-letniego brata Przemka. Mieszkamy w Wodzisławiu. Witam wszystkich! Nazywam się Paweł Andrzej Matuszek. Przyszedłem na świat 24 maja o godz. 11.10. Ważyłem 3700 g i miałem 55 cm. Moi rodzice Aurelia i Krzysztof oraz brat Michał bardzo mnie kochają. Mieszkamy w Chałupkach. To urocze maleństwo na zdjęciu to ja, Oliwia, córeczka Małgorzaty i Janusza Baranowskich, ich pierwsze dziecko. Świat przywitał mnie 24 maja o godz. 10.20. Po urodzeniu ważyłam 3400 g i miałam 54 cm. Mieszkamy w Raciborzu. To urocze maleństwo na zdjęciu to ja, Dominika Boriński, córeczka Ewy i Marka! Przyszłam na świat 18 maja o godz. 7.55. Ważyłam 3800 g przy długości 58 cm. Moi rodzice są zachwyceni. Jestem ich pierwszym upragnionym dzieckiem! Mieszkamy w Chałupkach.