Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 42 (678) Data wydania: 18.10.05

Fotonowinki

Nazywam się Mateusz Wadowski. Jestem synkiem Barbary i Adriana, ich pierwszym dzieckiem. Mamusia ujrzała mnie po raz pierwszy 10 października. Kiedy przyszedłem na świat była godz. 14.40. Ważyłem 3020 g i miałem 52 cm długości. Mieszkam w Raciborzu. Witajcie! Nazywam się Dominika Małecka. Przyszłam na świat 6 października o godz. 13.27. Ważyłam 3860 g przy długości 56 cm. Moi rodzice Barbara i Adam są mną zachwyceni. Mam 6-letnią siostrzyczkę Karolinę. Mieszkamy w Pietrowicach Wielkich. Witajcie, kochani! To ja, Julia. Świat przywitał mnie 6 października o godz. 9.10. Mamusia była uszczęśliwiona, zaś panie pielęgniarki bardzo miłe. Delikatnie położyły mnie na wadze, która wskazała 2600 g i zmierzyły - miałam całe 52 cm. Jestem córeczką Doroty i Piotra Kernerów, ich pierwszym dzieckiem. Mieszkamy w Krzanowicach. To ja, Paweł Piotr! 6 października był dla moich rodziców Dominiki i Adriana Czernych dniem szczególnym. Wtedy bowiem, o godz. 14.23, przyszedłem na świat. Jestem ich pierwszym dzieckiem. W dniu narodzin ważyłem 3440 g przy długości 54 cm. Mieszkamy w Nędzy. Dzień dobry, nazywam się Piotr Stępniak. Jestem synkiem Anny i Krzysztofa, ich pierwszym dzieckiem. Po urodzeniu miałem: 51 cm i 2360 g. Swoje urodzinki będę obchodził 11 października. Przyszedłem wtedy na świat o godz. 3.40. Mieszkam w Raciborzu. Cześć! Na pierwsze imię mam Kamila, na drugie Sylwia. Jestem córeczką Anny i Krzysztofa Traliszewskich, ich pierwszym dzieckiem. Mieszkam w Adamowicach. Postanowiłam zrobić niespodziankę mojej mamusi i zjawić się na świecie 8 października o godz. 13.15. Radość była niewyobrażalna! Miałam wtedy: 54 cm i 2690 g. Buziaczki dla wszystkich moich bliskich! Witam wszystkich serdecznie! To ja, Ania. Nareszcie jestem wśród was i mogłam zobaczyć rodziców - Izabelę i Grzegorza Kądzielów. Jestem ich drugą upragnioną pociechą. Moja siostra Marysia ma półtora roku. Ciekawa jestem piękna tego świata i mej miejscowości - Raciborza. Na świat przyszłam 9 października o godz. 8.17. Ważyłam 3050 g przy długości 54 cm. Witam! Jestem nowym mieszkańcem Pietrowic Wielkich. Od 7 października mogę przyglądać się moim rodzicom - Irenie i Sylwestrowi Jakubowskim. Na pewno zapadnie im w pamięć moja waga i długość w dniu, gdy przyszedłem na świat (o godz. 11.20) - 2400 g i 48 cm. Całuski dla siostrzyczki Natalii i brata Bartusia!