Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 39 (675) Data wydania: 27.09.05

Fotonowinki

To ja, Kacper! 19 września był dla moich rodziców Weroniki i Mariana Ottlików dniem szczególnym. Wtedy bowiem, o godz. 22.05, przyszedłem na świat. Radość była niesamowita! Ważyłem 2850 g przy długości 53 cm. W domu czeka na mnie rodzeństwo: Justyna, Natalia i Patryk. Mieszkamy w Tworkowie. Witajcie, kochani! Świat przywitał mnie 19 września o godz. 11.20. Mamusia była uszczęśliwiona, zaś panie pielęgniarki bardzo miłe. Delikatnie położyły mnie na wadze, która wskazała 3720 g i zmierzyły - miałam całe 58 cm. Jestem córeczką Marioli i Andrzeja Solichów, ich drugim dzieckiem. Moja siostrzyczka Patrycja ma 4 lata. Mieszkamy w Zabełkowie. Dzień dobry, mam na imię Maciek. Jestem synkiem Magdaleny i Mirosława Fajkisów, ich pierwszym dzieckiem. Po urodzeniu miałem: 56 cm i 3850 g. Swoje urodzinki będę obchodził 14 września. Przyszedłem wtedy na świat o godz. 23.06. Mieszkam w Świerklanach. Witam wszystkich serdecznie! Nareszcie jestem wśród was i mogłem zobaczyć rodziców - Ewelinę i Waldemara Stańków. Jestem ich drugą upragnioną pociechą, po Patryku, który ma 10 lat. Ciekawy jestem piękna tego świata i mej miejscowości - Raszczyc. Na świat przyszedłem 19 września o godz. 12.10. Ważyłem 2510 g przy długości 50 cm. Cześć! Mam na imię Weronika. Jestem córeczką Moniki i Romana Skowronków, ich pierwszym dzieckiem. Mieszkam w Krzanowicach. Postanowiłam zrobić niespodziankę mojej mamusi i zjawić się na świecie 16 września o godz. 9.43. Radość była niewyobrażalna! Miałam wtedy: 59 cm i 3650 g. Buziaczki dla wszystkich moich bliskich! Emilia Solarek - to właśnie ja! Mamusia nie mogła się już doczekać, kiedy weźmie mnie na ręce, no i stało się to 18 września o godz. 17.10. Ważyłam 3420 g i miałam 54 cm. Moi rodzice Alina i Sławomir są uszczęśliwieni! Jestem ich pierwszym dzieckiem. Mieszkamy w Godowie. Miło mi was poznać. Nazywam się Mateusz Mikołaj Malejka. Jestem pierwszym i ukochanym dzieckiem Elżbiety i Norberta. Po raz pierwszy otworzyłem oczka 11 września o godz. 8.20. Ważyłem wtedy 3540 g i miałem 57 cm wzrostu. Witam! Nazywam się Rachela Augustynowicz. Jestem nową mieszkanką Makowa. Od 19 września mogę przyglądać się moim rodzicom - Aleksandrze i Jarosławowi - i obserwować świat. A jest on bardzo ciekawy. Mamie i tacie na pewno zapadnie w pamięć moja waga i długość w dniu, gdy przyszłam na świat (o godz. 22.20) - 2520 g i 55 cm. Całuski dla najbliższych!