Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 37 (673) Data wydania: 13.09.05

Fotonowinki

Witajcie! Nazywam się Kewin Kocjan. Moimi rodzicami są Wioleta i Gerard. Jestem ich pierwszym dzieckiem. Mieszkamy w Borucinie. Urodziłem się 27 sierpnia o godz. 0.27. Wżyłem 3760 g przy 55 cm wzrostu. Cześć, to ja, Mateusz Prudel. Moimi rodzicami są Anna i Marek z Radlina. Mamusia po raz pierwszy wzięła mnie na ręce 30 sierpnia o godz. 9.45. Ważyłem wtedy 3470 g przy 59 cm wzrostu. Pozdrowienia dla całej rodzinki. Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich. Na imię mam Sabrina Wiktoria. Po raz pierwszy otworzyłam oczka 29 sierpnia, gdy zegar wskazywał godz. 10.00. Ważyłam wtedy 3200 g przy 53 cm wzrostu. Cieszę się, że mogę was poznać. Nazywam się Aaron Kampka. Jestem ukochanym synkiem Elżbiety i Andrzeja. Mamusia po raz pierwszy usłyszała mój krzyk 31 sierpnia o godz. 23.50. Miałem wtedy 56 cm wzrostu i ważyłem 2850 g. To ja, Raduś. Jestem pierwszym i ukochanym dzieckiem Doroty i Tomasza Chodkiewiczów. Moi rodzice są nauczycielami, więc na świat przyszedłem 1 września o godz. 9.55. Ważyłem 3370 g przy 55 cm wzrostu. O! Jak dobrze być wśród was! Na imię mam Tymoteusz. Jestem synkiem Emilii i Miłosza Łamazów. W domu czeka na mnie dwuletni braciszek Karol. Na świat przyszedłem 1 września o godz. 11.20. Ważyłem wtedy 3310 g i miałem 52 cm wzrostu. Cześć! Jestem Patrycja Pater. Moimi rodzicami są Małgorzata i Mirosław z Siedlisk. W domu nie może się mnie doczekać starsza siostrzyczka Paulinka. Urodziłam się 2 września o godz. 11.17. Ważyłam 2700 g przy 51 cm wzrostu. Witam wszystkich. Nazywam się Aleksandra Cwik. Moimi rodzicami są Justyna i Roman. Jestem ich pierwszą pociechą. Mamusia po raz pierwszy przytuliła mnie 2 wrzśnia o godz. 12.25. Ważyłam wtedy 3230 g przy 56 cm wzrostu. Jak dobrze was widzieć! To ja, Mateusz Pawlik. Jestem pierwszym dzieckiem Izabeli i Bartosza z Wodzisławia Śląskiego. Po raz pierwszy otworzyłem oczka 3 września o godz. 11.00. Ważyłem 2250 g i miałem 52 cm wzrostu. To ja, Amelka. Witam wszystkich. Moimi rodzicami są Małgorzata i Andrzej Chrobakowie. Mam też 3-letniego braciszka Wiktora. Urodziłam się 5 września, gdy zegar wskazywał godz. 11.24. Ważyłam 3500 g i miała 56 cm wzrostu.