Niedziela, 24 marca 2019

imieniny: Gabriela, Marka, Gabora

RSS

Mój wymarzony zawód, czyli konkurs Nowin dla gimnazjalistów. Zgłoszenia do 12 maja!

09.05.2017 19:00 | 0 komentarzy | żet

Ostatni dzwonek na zgłoszenie pracy w konkursie Nowin "Mój wymarzony zawód". Nagroda dla zwycięzcy to notebook Dell Inspiron, laureaci II i III miejsca otrzymają bony upominkowe do salonu sieci EMPiK.

Mój wymarzony zawód, czyli konkurs Nowin dla gimnazjalistów. Zgłoszenia do 12 maja!
Laureatka ubiegłorocznej edycji konkursu "Mój wymarzony zawód" Emilia Dróżdż odbiera notebooka - główną nagrodę. Jej wymarzonym zawodem jest charakteryzator filmowy.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Celem konkursu jest zachęcenie młodzieży do myślenia o swojej przyszłości zawodowej już podczas nauki w gimnazjum poprzez zainspirowanie do wypowiedzi na temat zawodów lub pracy, które chcieliby wykonywać w przyszłości.

W konkursie mogą brać uczniowie wszystkich klas gimnazjalnych. Prace mogą mieć formą pisemną, fotograficzną, plastyczną, filmu, prezentacji multimedialnej, strony internetowej lub inną zgodną z tytułem i celami konkursu. Należy je dostarczy do Wydawnictwa Nowiny do 12 maja 2017 roku (prace, które dotrą do nas po tej dacie nie wezmą udziału w konkursie, nawet jeśli zostały wysłane wcześniej)*.

W ubiegłorocznej edycji konkursu zwyciężyła Emilia Dróżdż (wymarzony zawód - charakteryzatorka), drugie miejsce zajął Michał Bańczyk (wymarzony zawód - reżyser), na trzeciej pozycji uplasowała się Sandra Muzykant (wymarzony zawód - stomatolog). Więcej na ten temat TUTAJ.

Konkurs odbywa się w ramach projektu edukacyjno-medialnego „Czas na zawodowców 2016/2017” realizowanego przez Wydawnictwo Nowiny pod honorowym patronatem Starosty Raciborskiego oraz Prezydenta Miasta Raciborza. Szczegóły w regulaminie:

Mój wymarzony zawód 2017 [PDF]

* Prace można dostarczyć osobiście lub pocztą do siedziby Wydawnictwa Nowiny Sp. z o.o. (47-400 Racibórz ul. Zborowa 4), drogą elektroniczną: zawodowcy@nowiny.pl (załącznik do 5 Mb) lub podając link do dysku sieciowego typu wetransfer, dropbox, google drive itp.).