środa, 21 października 2020

imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny

RSS

Patrol

Pracowity Wielki Czwartek strażaków: sześć interwencji!

18.04.2014 08:56 | 0 komentarzy | żet

Palące się śmietniki, kolizje i wypadki, wyważanie drzwi do mieszkania... Przeczytaj, gdzie interweniowali strażacy minionej doby.

Pracowity Wielki Czwartek strażaków: sześć interwencji!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Racibórz, ul. 1 Maja, godz. 9:38

Kierowca BMW na niemieckich numerach rejestracyjnych nie zachował należytej ostrożności i uderzył w naczepę tira. Żaden z uczestników zdarzenia nie odniósł obrażeń. Strażacy zostali wezwani do uprzątnięcia jezdni z cząstek rozbitych pojazdów oraz substancji ropoochodnych, które z nich wyciekły.

Tworków, ul. Nowa, godz. 10:39

Strażacy zostali wezwani na miejsce kolizji. Również tutaj ich działania polegały na odłączeniu akumulatorów pojazdów, uprzątnięciu jezdni z resztek rozbitych pojazdów oraz substancji ropopochodnych. Czytaj więcej o szczegółach zdarzenia oraz zobacz zdjęcia: Zderzenie audi a4 z fiatem ducato na DK 45 w Tworkowie. Straty oszacowano na 6 tys. zł.

Racibórz, ul. Książęca, około godz. 12:30

Strażacy gasili palący się śmietnik.

Tworków, DK 45, godz. 15:06

1 zastęp PSP oraz 2 zastępy OSP zostały wezwane do uprzątnięcia jezdni z resztek rozbitych pojazdów oraz substancji ropopochodnych. Do wypadku doszło na skrzyżowaniu krajówki z drogą do Bolesławia. Czytaj więcej o szczegółach zdarzenia oraz zobacz zdjęcia: Tworków: wypadek na DK 45. Dwie osoby w szpitalu. Trwa feralna passa na DK 45.

Racibórz, ul. Waryńskiego, godz. 15:34

Na prośbę policji straż pożarna udała się na miejsce, aby pomóc w dostaniu się do mieszkania. - Akcja miała na celu udzielenie pomocy medycznej osobie znajdującej się w mieszkaniu - poinformował nas zastępca JRG PSP Racibórz st. kpt. Roland Kotula.

Racibórz, ul. Żołkiewskiego, godz. 23:57

Strażacy gasili palący się śmietnik.