Piątek, 5 marca 2021

imieniny: Adriana, Fryderyka, Oliwii

RSS

Raciborskie Centrum Informacji złoży raport z działalności

19.12.2011 16:38 | 1 komentarz | ma.w

Radnych miejskich ciekawiło dziś jak radzi sobie RCI przy Długiej, z turystyką. Prezydent Lenk obiecał, że zleci przygotowanie rocznego raportu.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Radny Tomasz Kusy (PiS) dociekał w jakiej kondycji jeśli chodzi o obsługę turystyczną jest Raciborskie Centrum Informacji, działające przy ul. Długiej. - Czy tam wiedzą ilu turystyów przewinęło się w ciągu roku przez miasto? Może odwiedzający centrum powinni wypełniać ankietę na temat turystyki? - rzucił pomysłem.

Włodarz miasta zapowiedział, że poprosi dyrektor RCK Janinę Wystub, której RCI podlega aby przygotowała sprawozdanie z działalności jednostki. - Ankieta jest dobrym pomysłem, zasugeruję jej wprowadzenie w RCI - oznajmił Mirosław Lenk.

Dawid Wacławczyk (NaM) chciał by prezydent przypomniał dlaczego RCI podlega RCK, bo jeszcze jako Miejskie Centrum Informacji w jego opinii lepiej działało. - To było dawno i nie wszyscy pamiętają - odparł urzędnik i dodał, że niewykluczone, że lepszym rozwiązaniem byłoby tu powierzenie informacji turystycznej jednej instytucji, np. agencji promocji działającej na zamku.

Ludzie:

Dawid Wacławczyk

Dawid Wacławczyk

Wiceprezydent Raciborza

Janina Wystub

Janina Wystub

Była dyrektor Raciborskiego Centrum Kultury w Raciborzu.

Mirosław Lenk

Mirosław Lenk

Radny Miasta Racibórz, były prezydent.

Tomasz Kusy

Tomasz Kusy

Radny powiatowy, szef komisji rewizyjnej i klubu PiS