Sobota, 8 maja 2021

imieniny: Stanisława, Lizy, Dezyderii

RSS

Patrol

Makabra w Czerwionce. Nie żyje mężczyzna, który uprawiał seks z psem

28.01.2021 13:49 | 9 komentarzy | acz
Ostatnia aktualizacja: 28.01.2021 14:14

Do szokującego zdarzenia doszło 21 stycznia na terenie powiatu rybnickiego. 50-letni mężczyzna w celach seksualnych umówił się z właścicielem psa.

Makabra w Czerwionce. Nie żyje mężczyzna, który uprawiał seks z psem
Zdjęcie ilustracyjne
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jak ustaliliśmy, właściciel psa miał zamieścić ogłoszenie o charakterze seksualnym w internecie. Odpowiedział na nie 50-letni mieszkaniec województwa śląskiego. Do spotkania doszło rankiem 21 stycznia. Policja nie wskazuje dokładnej miejscowości, jednak jak ustaliliśmy, chodzi o Czerwionkę. Po akcie seksualnym 50-latek gorzej się poczuł. 37-letni mężczyzna próbował reanimować, ale gdy to nie przynosiło skutku, wezwał pogotowie. Niestety nie dało się go uratować. O godzinie 10.56 ratownicy wezwali policję. - Ustalamy okoliczności tego zdarzenia - potwierdza Bogusława Kobeszko, rzecznik rybnickiej policji. - Właściciel psa został zatrzymany, zwierzę tymczasowo przebywa pod opieką wyznaczonych osób. Zarządzono sekcję zwłok zmarłego 50-latka - dodaje policjantka.

Prokuratura zleciła wykonanie dodatkowych badań histopatologicznych, zmarłemu pobrano też krew na zawartość alkoholu. Właścicielowi psa postawiono zarzuty udostępniania psa celem wykonywania czynności seksualnych oraz zarzut znęcania się nad psem. 37-latek miał tłumaczyć, że sam wielokrotnie dopuszczał się takich aktów seksualnych z amstafem. Grozi mu do 3 lat więzienia. Mężczyzna otrzymał policyjny dozór.

(acz)