Niedziela, 11 kwietnia 2021

imieniny: Filipa, Leona, Jaromira

RSS

Zintegruj MS Teams z telefonią VoIP TeleCube

27.01.2021 14:30 | 0 komentarzy | MK

Telefonia TeleCube do 10 lutego br. oferuje firmom możliwość integracji, w promocyjnej cenie, dwóch swoich  najpopularniejszych usług tj. wirtualnej centrali telefonicznej i SIP Trunka z MS Teams.

Zintegruj MS Teams z telefonią VoIP TeleCube
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Rozmowy telefoniczne w MS Teams

Usługa Microsoft Teams, to narzędzie służące w głównej mierze do realizacji spotkań online. Ze względu na pandemię i konieczność przejścia wielu firm z formy pracy stacjonarnej na zdalną, zyskała ona w ostatnich kilkunastu miesiącach bardzo dużą popularność, w tym także wśród polskich użytkowników.

Niektóre polskie firmy telekomunikacyjne oferują możliwość integracji swoich usług z MS Teams i co z tym związane realizację rozmów telefonicznych poprzez narzędzie od Microsoft. Takim operatorem jest np. telefonia VoIP TeleCube, która umożliwia zintegrowanie z MS Teams, SIP Trunka i/lub wirtualnej centrali telefonicznej. Po wdrożeniu integracji użytkownicy TeleCube mogą realizować rozmowy telefoniczne w MS Teams, korzystając z numeracji telefonicznej od TeleCube.

Zniżka 20% na integrację TeleCube z Microsoft Teams

Firmy zainteresowane integracją mają obecnie okazję skorzystać z najnowszej promocji TeleCube tj. „PromoIntegracji z MS Teams”. W jej ramach uczestnicy mogą uzyskać rabat 20% na pierwsze wdrożenie integracji z MS Teams wybranej usługi TeleCube tj. SIP Trunka lub wirtualnej centrali. Dodatkowo operator oferuje także 20% rabatu na stałe opłaty miesięczne za zintegrowane z MS Teams kanały rozmów (w przypadku SIP Trunka) lub konta SIP (w przypadku wirtualnej centrali). Zniżki obejmują max. 100 kanałów rozmów lub kont SIP zintegrowanych w ramach pierwszego wdrożenia.

„PromoIntegracja z MS Teams” obowiązuje do 10 lutego br. Do tego czasu należy m.in. skontaktować się z TeleCube oraz uiścić opłatę wdrożeniową. Szczegóły dotyczące promocji, w tym jej regulamin są zamieszczone na stronie: telecube.pl/ms-teams.

Materiał zewnętrzny