Czwartek, 17 czerwca 2021

imieniny: Laury, Alberta, Marcjana

RSS

Ferie z biblioteką 2021: gra kanapowa

21.12.2020 13:00 | 0 komentarzy | d

Miała być plenerowo/kanapowa, ale z powodu nowych obostrzeń będzie tylko w zaciszu domowym. Za to pełna przygód i z nagrodą na finał.  Raciborska biblioteka zaprasza dzieci z klas I-VIII do udziału w literackiej grze kanapowej. Trwają zapisy.

Ferie z biblioteką 2021: gra kanapowa
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Gra adresowana jest dla dzieci z klas 1-3, 4-6 i 7-8, zarówno z Centrum jak i ze wszystkich dzielnic Raciborza. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy zgłosić się do najbliższej miejsca zamieszkania biblioteki celem zapisania, a następnie pobrać materiały do wydruku-karty pracy ze strony internetowej biblioteki www.biblrac.pl lub odebrać wydrukowany pakiet w dowolnej filii bibliotecznej. Karty pracy będą dostępne od poniedziałku 28 grudnia.

I tyle kwestii technicznych, potem już tylko dobra zabawa. Każdego dnia dzieci będą rozwiązywały jedną kartę pracy, w której znajdą zagadki, rebusy, krzyżówki itp. Czasem wskazówkę trzeba będzie odnaleźć w książce a czasem na Facebooku. Rozwiązanie każdej zagadki będzie wskazówką do udziału w kolejnym etapie. Po wypełnieniu wszystkich kart pracy na uczestników czekają drobne upominki oraz pamiątkowe dyplomy.

Regulamin i formularz zgłoszenia dostępne TUTAJ

źródło: MiPBP Racibórz