środa, 14 kwietnia 2021

imieniny: Bereniki, Waleriana, Jadwigi

RSS

WAŻNE:

Miejska gazeta i dworzec kolejowy z wyróżnieniami

19.10.2020 09:16 | 11 komentarzy | juk

Ta szczególna, śląska nagroda ma promować region: wybitne postaci, przedsiębiorstwa, instytucje, organizacje czy przedsięwzięcia. Chodzi także o budowanie pozytywnego wizerunku naszego regionu. Dwukrotnie Wodzisław Śl. wyróżnił się w tegorocznej edycji.

Miejska gazeta i dworzec kolejowy z wyróżnieniami
Wyróżnienia w konkursie odebrały: Anna Szweda-Piguła (na zdjęciu z lewej) oraz Katarzyna Rokowska-Szyroki z wydziału dialogu, promocji i kultury wodzisławskiego urzędu miasta.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Cenione nagrody i wyróżnienia w konkursie Marka-Śląskie wręczono w minioną sobotę, 17 października, podczas wyjątkowej, bo hybrydowej edycji gali Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach. Tegoroczna gala w hali Arena Gliwice była z powodu pandemii inna niż wszystkie. Na miejscu zjawili się praktycznie wyłącznie nagrodzeni. Goście zasiedli przed ekranami i monitorami - by śledzić tę uroczystość.

Konkurs ma na celu promowanie najlepszych przedsiębiorstw, instytucji, organizacji, samorządów czy przedsięwzięć, które swój sukces osiągnęły nie tylko dzięki dobrej koniunkturze i ciężkiej pracy, ale także w oparciu o wyrafinowany marketing i planowane budowanie marki. Idea konkursu zrodziła się z chęci wypromowania przedsięwzięć regionu Województwa Śląskiego, a tym samym zwiększenia atrakcyjności oraz znaczenia regionu.

Tegoroczna kapituła konkursu wyłoniła, spośród zgłoszonych wniosków, nominowanych, wyróżnionych i nagrodzonych w 14 kategoriach. I tak: wyróżnienie w kategorii "Dziedzictwo kulturowe regionu" otrzymał dworzec PKP w Wodzisławiu Śl., a w kategorii "Media" otrzymała Gazeta Wodzisławska wydawana przez Wodzisławskie Centrum Kultury. Wyróżnienia odebrały kolejno: Anna Szweda-Piguła oraz Katarzyna Rokowska-Szyroki z wydziału dialogu, promocji i kultury wodzisławskiego urzędu miasta.

"Jestem bardzo dumny i szczęśliwy. Serdecznie dziękuję i jednocześnie gratuluję moim współpracownikom" skomentował w mediach społecznościowych prezydent Mieczysław Kieca.

Ludzie:

Mieczysław Kieca

Mieczysław Kieca

Prezydent Wodzisławia Śl.