Czwartek, 9 lipca 2020

imieniny: Lukrecji, Weroniki, Anatolii

RSS

Załoga raciborz.com.pl odpowiedziała na wyzwanie #GaszynChallenge

01.07.2020 12:13 | 0 komentarzy | ż

Redakcja raciborz.com.pl wraz z załogą SOFT-IB odpowiedziała na wyzwanie Nowin i przyłączyła się do akcji charytatywnej na rzecz sześciomiesięcznej Sandry Wolniak. Dziewczynka zmaga się ze rdzeniowym zanikiem mięśni.

Załoga raciborz.com.pl odpowiedziała na wyzwanie #GaszynChallenge
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

#GaszynChallenge to akcja charytatywna wymyślona przez strażaków z Gaszyna, którzy rozpoczęli zbiórkę na rzecz chorego Wojtusia. Inicjatywa rozeszła się na cały kraj, a do zbiórek pieniędzy dołączyły różne instytucje, firmy i samorządy. Zasady akcji są proste: trzeba wykonać 10 pompek, wesprzeć zbiórkę i nominować kolejne osoby.

O tym jak działa to w praktyce, świadczy popularność akcji w naszym regionie. Policjanci z Raciborza nominowali m.in. Urząd Gminy Rudnik. Gdy urzędnicy wraz z wójtem wykonali zadanie, nominowali Nowiny Raciborskie. Następnie Nowiny nominowały do akcji raciborskie media, w tym portal raciborz.com.pl, który odpowiedział na wyzwanie i dołączył do zbiórki na rzecz chorej Sandry. Wśród nominowanych do akcji przez raciborz.com.pl znaleźli się m.in. prezydent Raciborza Dariusz Polowy oraz wiceprezydenci Michał Fita i Dominik Konieczny.


Zobacz również: