Czwartek, 2 kwietnia 2020

imieniny: Franciszka, Władysława, Urbana

RSS

Od 26 marca kursy autobusów jak w niedzielę

25.03.2020 12:22 | 3 komentarze | AgaKa

Kolejne zmiany w komunikacji miejskiej w związku z epidemią koronawirusa. Od 26 marca autobusy będą kursowały według rozkładu jazdy jak w niedzielę.

Od 26 marca kursy autobusów jak w niedzielę
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Przypominamy, że zgodnie z zaleceniem Rządu w pojazdach komunikacji miejskiej zajęta może być tylko połowa miejsc siedzących, by zachować odpowiednią odległość pomiędzy pasażerami.

Ponadto informujemy, że wszystkie autobusy przechodzą regularną codzienną dezynfekcję oraz zostały wyposażone w środki antybakteryjne dla kierowców. Wszystkie poręcze i uchwyty w pojazdach są dodatkowo dezynfekowane specjalnymi środkami do dezynfekcji. Autobusy są regularnie wietrzone, gdy temperatura zewnętrzna nie spada poniżej zera. Warto dodać, że każdy kierowca został wyposażony w jednorazowe rękawiczki lateksowe, aby ograniczyć kontakt z pasażerami podczas obsługi. Kierowcy zatrzymują się na każdym przystanku otwierając wszystkie drzwi, aby ograniczyć kontakt pasażerów z guzikiem “STOPu”. W przypadku sprzedaży biletów przez kierowców firma Kłosok proponuje bezgotówkową płatność (karta płatnicza).