Niedziela, 11 kwietnia 2021

imieniny: Filipa, Leona, Jaromira

RSS

Stoliki kawowe - zadbaj o własny salon i relaks

05.02.2020 10:23 | 0 komentarzy | MK

Urządzanie salonu to szczególnie trudna sprawa. To w końcu miejsce reprezentacyjne i takie, w obrębie którego toczy się duża część życia towarzyskiego. Jednocześnie musi to być też miejsce, w którym łatwo można zażyć relaksu i odstresować się po dniu ciężkiej pracy. W ten złożony charakter wnętrza bez problemu wpasują się właśnie stoliki kawowe - to elegancki i bardzo stylowy sposób na to, by stworzyć w salonie miejsce idealne do picia kawy i spokojnego spędzania wolnego czasu, bez znaczenia czy samotnie, czy też w towarzystwie.

Stoliki kawowe - zadbaj o własny salon i relaks
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
  1. Stoliki kawowe - idealne wyposażenie do salonu
  2. Zalety stolików kawowych
  3. Wygląd
  4. Komfort
  5. Możliwość wydzielenia strefy wypoczynkowej

Stoliki kawowe idealne do salonu

Urządzenie salonu wymaga pomysłu i pewnej, konsekwentnie realizowanej artystycznej wizji. Jeśli planujesz urządzić salon tak, by był miejscem estetycznym, a przy tym funkcjonalnym, sprawdź stoliki kawowe w ofercie Meblini - bardzo szybko może się okazać, że to najlepsze meble do twojego salonu. Salon bez odpowiedniego stolika może wydawać się niepełny. Dzieje się tak dlatego, że to miejsce, w którym w dużym stopniu toczy się życie towarzyskie, przyjmuje się w nim gości wszelkiego rodzaju, od najbliższych przyjaciół, po osoby, które zostały zaproszone z bardziej formalnej okazji. Takie miejsce wprost wymaga przestrzeni odpowiedniej do właściwego ugoszczenia dowolnej osoby, a stolik kawowy będzie tam idealnie pasował.

Dlaczego warto zdecydować się na stolik kawowy?

Istnieje wiele powodów, dla których salon jest idealnym miejscem dla stolika kawowego. Dla niektórych, zależnie od stylu życia i przyzwyczajeń, może to być nawet mebel pierwszej potrzeby, tak samo niezbędny w salonie jak na przykład sofa czy telewizor. Poznaj 3 najbardziej przekonujące powody, dla których warto się na taki stolik zdecydować.

  1. Estetyka - duża możliwość wyboru rozmaitych stolików pozwolą ci dopasować je do twoich potrzeb, gustu i stylu, w którym masz urządzony - lub dopiero planujesz urządzić - salon. Taki stolik jest w stanie nadać wnętrzu naprawdę ciekawy wygląd i sprawić, że z miejsca bez wyrazu zmieni się w coś interesującego i przyjemnego dla oka.
  2. Wygoda - picie kawy, herbaty czy w ogóle spożywanie czegokolwiek w salonie mogłoby być bardzo trudne bez odpowiedniego stolika. Także przechowywanie innych rzeczy i eksponowanie dekoracyjnych drobiazgów byłoby ograniczone.
  3. Możliwość stworzenia strefy relaksu - architekci wnętrz często doradzają podzielić pomieszczenie na strefy, by uniknąć kompozycyjnego chaosu. Stolik kawowy w towarzystwie sofy lub foteli będzie doskonale wyznaczał strefę, w której można się zrelaksować.

Materiał zewnętrzny