Wtorek, 28 stycznia 2020

imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza

RSS

Uwaga, zamkną wyjazd z ul. Mickiewicza w Rydułtowach

09.12.2019 18:28 | 3 komentarze | mak

Wreszcie ruszyły prace związane z remontem skrzyżowania drogi wojewódzkiej nr 935, czyli ul. Raciborskiej z ul. Adama Mickiewicza. Prace te prowadzone są w ramach szkód górniczych. We wtorek zostanie zamknięty wyjazd z ul. Adama Mickiewicza w kierunku ul. Raciborskiej.

Uwaga, zamkną wyjazd z ul. Mickiewicza w Rydułtowach
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Od wtorku (10 grudnia) do soboty (14 grudnia) nastąpi zamknięcie wyjazdu z ul. Adama Mickiewicza w kierunku ul. Raciborskiej.

W związku z tym nastąpią zamiany w rozkładach jazdy autobusów:

  •  MZK Jastrzębie-Zdrój linii nr: 224 i 226.

Autobusy linii 224 i 226 kursować będą objazdem to jest:

Linia 224 - od przystanku KWK Rydułtowy ul. Ofiar Terroru, Bema, Raciborską do przystanku Rydułtowy Orłowiec i dalej po trasie, w kursach powrotnych od przystanku Rydułtowy Orłowiec ul. Raciborską, Bema do przystanku Rydułtowy Bema Markiet i dalej po trasie. Z obsługi linii wyłączone zostaną przystanki: Rydułtowy Mickiewicza oraz Rydułtowy Ośrodek Zdrowia, zamiennie obsługiwane będą przystanki Rydułtowy Galeria, Rydułtowy Bema Raciborska i Rydułtowy Bema Stadion.

Linia 226 - od przystanku Rydułtowy Las ul. Raciborską, Bema, Strzelców Bytomskich do ronda, nawrót na rondzie dojazd do przystanku Rydułtowy Ośrodek Zdrowia w kierunku ul. Bema i dalej po trasie.

W kursach o przeciwnym biegu odwrotnie. Z obsługi linii wyłączone zostaną przystanki: Rydułtowy Mickiewicza oraz Rydułtowy Galeria.

Zamiennie obsługiwane będą przystanki Rydułtowy Bema Raciborska i Rydułtowy Bema Stadion. Objazd dla linii 226 obowiązywać będzie w dniach od 10 do 13 grudnia 2019 r. gdyż w soboty linie nie kursuje ulicą Mickiewicza.

  •  ZTZ Rybnik w zakresie linii nr: 10, 23 oraz 28. W związku z remontem skrzyżowania ul. Raciborskiej i ul. Adama Mickiewicza w Rydułtowach od dnia 10.12 do 14.12.2019 wyłączone z obsługi zostaną przystanki Rydułtowy Mickiewicza i Rydułtowy Ofiar Terroru dla linii 10 i 28, natomiast autobusy linii 23 nie będą obsługiwać przystanku Rydułtowy Mickiewicza.