Czwartek, 21 stycznia 2021

imieniny: Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego

RSS

Epidemia koronawirusa:

Bezpieczny fotelik dla dziecka 4-12 lat

06.12.2019 11:36 | 0 komentarzy | MK

Twoje dziecko właśnie wyrosło z drugiego fotelika? Pamiętaj, że czterolatek to wciąż maluch, o którego bezpieczeństwo w czasie podróży trzeba dbać w sposób szczególny. To, co znajdziesz w hipermarkecie nie wystarczy, by chronić go w czasie zderzenia. Na rynku pojawiły się foteliki samochodowe z homologacją i-Size. Dzięki nim wasza podróż minie spokojnie, nawet jeśli macie naprawdę dużą rodzinę!

Bezpieczny fotelik dla dziecka 4-12 lat
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Polskie prawo nakłada obowiązek przewożenia dzieci w fotelikach do momentu, w którym ich wzrost przekracza 150 cm. Wyjątek stanowi sytuacja, gdy w 5-osobowym samochodzie trójka dzieci przewożona jest na tylnej kanapie. Wtedy to, które ma więcej niż 3 lata, może jechać pomiędzy dwoma mniejszymi zapięte jedynie pasami. Czy to bezpieczne? Na pewno unikniesz w ten sposób mandatu, ale niestety - dużo ryzykujesz. Właśnie dlatego najlepszym rozwiązaniem jest fotelik samochodowy z i-Size. Nie tylko spełnia rygorystyczne normy bezpieczeństwa, ale także umożliwia przewożenie w sposób bezpieczny trójki dzieci jednocześnie.

Czym wyróżnia się fotelik z homologacją i-Size?

  • ZAPEWNIA BEZPIECZEŃSTWO

Każdy fotelik samochodowy 4-12 lat ma podstawowe zadanie - chronić dziecko w czasie podróży. Dzięki zgodności z najnowszą homologacją i-Size możesz jechać spokojnie. Fotelik i-Size spełnia najwyższe wymogi bezpieczeństwa. Dodatkowo, został wyposażony w ochronę boczną SIP+, by zmniejszać obciążenie siłami w trakcie zderzenia bocznego. Warto również podkreślić, że prowadnica pasa wzorowana na adapterze do pasów dla kobiet w ciąży gwarantuje właściwe ułożenie pasa biodrowego w czasie stłuczki. Tym samym fotelik z homologacją i-Size chroni również brzuch jadącego w nim dziecka.

  • GWARANTUJE DZIECKU KOMFORT

Nie zawsze musisz wybierać między wygodą a bezpieczeństwem. Foteliki samochodowe z homologacją i-Size dają twojemu dziecku jedno i drugie! Przede wszystkim, zostały wyposażone w pokrętła do regulacji wysokości zagłówka w zakresie od 100 do 150 cm. Są one umieszczone po jego zewnętrznej stronie, by umożliwić naprawdę dobre dopasowanie fotelika - rodzic może to zrobić, gdy dziecko już siedzi. Producenci uwzględnili jednak także to, że czterolatek to wciąż maluszek, który w podróży lubi na chwilę zasnąć. Dlatego fotelik samochodowy z i-Size daje możliwość odchylenia oparcia. Bardzo ważne jest również właściwe wsparcie najdelikatniejszej części ciała dziecka - głowy. W tym celu zaprojektowany został zagłówek w kształcie litery V. Bezpieczny fotelik dla dziecka jednocześnie wspiera jego głowę w czasie snu i zapewnia widoczność po bokach.

Bezpieczna podróż całą rodziną!

foteliki samochodowe z homologacją i-Size, które docenią szczególnie rodzice z trójką dzieci. Nie muszą już bowiem zmieniać samochodów na większe! Producenci wyszli naprzeciw ich potrzebom i znaleźli sposób na to, by cała trójka jechała bezpiecznie na tylnej kanapie. Jak to możliwe?

Fotelik BeSafe iZi Flex FIX i-Size wyróżnia się przede wszystkim smukłą sylwetką. Wykorzystuje w samochodzie dokładnie tyle przestrzeni, ile to konieczne. Nie ma jednocześnie obaw, że będzie za mało - został zaprojektowany tak, by zapewniać wystarczającą ilość miejsca dla dziecka. Najważniejsze jest jednak to, że ten fotelik samochodowy z i-Size daje możliwość demontażu bocznych osłon. Umożliwia dzięki temu swobodne przewożenie aż 3 tego rodzaju fotelików na jednej kanapie!

Bezpieczne foteliki dla dzieci 4-12 lat to nie bajka. Zanim więc kupisz w supermarkecie coś, co pozwoli ci jedynie uniknąć mandatu, przyjrzyj się rozwiązaniom, które rzeczywiście chronią. Foteliki samochodowe z homologacją i-Size zapewniają bezpieczeństwo twojemu dziecku.

Materiał zewnętrzny