Wtorek, 26 maja 2020

imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny

RSS

Dziękowano i wręczano awanse. W Kuźni Raciborskiej uczczono Dzień Nauczyciela

21.10.2019 19:43 | 0 komentarzy | d

W restauracji „Nad Rudą” w Kuźni Raciborskiej odbyło się spotkanie z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej. Uczestniczyli w nim dyrektorzy placówek oraz nauczyciele z terenu gminy. Świętowano w czwartek 17 października.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Była to okazja, by podziękować dyrektorom i nauczycielom za ich całoroczną pracę, zaangażowanie oraz osiągnięcia dydaktyczne i wychowawcze. Zastępca burmistrza Sylwia Brzezicka-Tesarczyk wręczyła przyznane nagrody burmistrza za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej, trud włożony w edukację, konsekwencję w nauczaniu i wychowaniu oraz za przewodnictwo w drodze do zdobywania wiedzy i kształtowania postaw. Nagrody otrzymali: Adrian Plura, Kinga Apollo, Kornelia Hoinza, Kornelia Reichel, Sabina Chroboczek-Wierzchowska oraz Gabriela Brzeźniak.

Szczególne gratulacje z okazji otrzymania Nagrody Śląskiego Kuratora Oświaty otrzymał Wojciech Gdesz. To wyjątkowe docenienie pracy nauczyciela Szkoły Podstawowej im. Jana Wawrzynka w Kuźni Raciborskiej.

Gratulacje z okazji uzyskania w roku szkolnym 2018/2019 wyższego stopnia awansu zawodowego otrzymali: Karol Skwarski, Agnieszka Siedlaczek, Weronika Wojcieszek oraz Daria Bobrzik-Szecówka, która uzyskała stopień nauczyciela mianowanego i składała uroczyste ślubowanie. Podziękowanie za zaangażowanie i pracę na rzecz gminnej oświaty otrzymali: Renata Domańska, Edyta Depta, Halina Rogosz i Dariusz Oleszowski.

Sylwia Brzezicka-Tesarczyk dziękując wszystkim za ich pracę i zaangażowanie, życzyła radości, wytrwałości oraz satysfakcji z pracy zawodowej. W imieniu nauczycieli głos zabrał Wojciech Gdesz, który mówił o etosie nauczyciela.

źródło: UM w Kuźni Raciborskiej, oprac. (d)

Ludzie:

Adrian Plura

Adrian Plura

Radny Powiatu Raciborskiego.

Sylwia Brzezicka-Tesarczyk

Sylwia Brzezicka-Tesarczyk

Wiceburmistrz Kuźni Raciborskiej