Wtorek, 29 września 2020

imieniny: Michała, Michaliny, Gabriela

RSS

XII Piknik Modelarski w Raciborzu [ZDJĘCIA, WIDEO]

10.09.2019 11:56 | 0 komentarzy | tom

Raciborskie Stowarzyszenie Lotnicze "Skrzydlaty Racibórz" po raz dwunasty zgromadziło na wałach przy ulicy Stefana Drzewieckiego miłośników modelarstwa oraz podniebnych akrobacji. Ciemne chmury "straszyły" pilotów oraz widzów od rana, lecz na szczęście nie pokrzyżowały imprezy. Zapraszamy do oglądania obszernej galerii z całego pikniku oraz filmu z bitwy.

XII Piknik Modelarski w Raciborzu [ZDJĘCIA, WIDEO]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Pomimo nieciekawej pogody na piknik zjechało się wielu modelarzy, którzy zaprezentowali swoje modele oraz umiejętności pilotażu. W powietrzu latały piękne makiety, helikoptery oraz drony. Największą atrakcją dla najmłodszych były latające czarownice oraz zrzut cukierków z samolotów. Bliżej mostu znajdował się tor dla wyczynowych samochodów zdalnie sterowanych, które zaskakiwały swoimi możliwościami. Każdy chętny mógł spróbować swoich sił na symulatorze lotów. Dla głodnych nie tylko wrażeń przygotowano zaplecze gastronomiczne, gdzie każdy znalazł coś dla siebie.

Dla tych, którzy nie mogli przybyć na piknik portal racibórz24.pl transmitował całe wydarzenie na żywo, a teraz można zobaczyć jego zapis.