Niedziela, 25 sierpnia 2019

imieniny: Ludwika, Luizy, Patrycji

RSS

Esperal Szczecin - gdzie wszyć lek w tym mieście?

22.07.2019 10:13 | 0 komentarzy | MK

Problem alkoholizmu dotyczy bardzo sporej grupy osób w Polsce. Radzenie sobie z tym problemem nie jest proste. Rozwiązaniem może być branie udziału w grupowej terapii AA, przyjęcie terapii detoksykacyjnej, ale jednocześnie też istnieje jeszcze jedna możliwość, a mianowicie zastosowanie specjalnej wszywki alkoholowej, jaką jest Esperal.

Esperal Szczecin - gdzie wszyć lek w tym mieście?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Czym jest Esperal?

Inaczej rzecz ujmując Esperal, o substancja chemiczna zwana disulfiramem. Jest to związek organiczny, który pomaga w zwalczaniu nałogu alkoholowego wchodząc w reakcję z nim i powodując występowanie różnych skutków ubocznych. Najczęściej stosuje się specjalne wszywki, które są umiejscowione podskórnie. Istnieje także opcja zastosowania specjalnych tabletek Esperalu, które powinny być jednak przyjmowane regularnie każdego dnia. Tym samym realizacja tego zwyczaju może nie być taka prosta jak się to wydaje. Wszywka z Esperalu działa przez około jeden rok. Tym samym jakakolwiek przyjętego alkoholu etylowego będzie powodować wywołanie reakcji organizmu. Dodać należy, że będzie to bardzo nieprzyjemna rekcja.

Skutki zastosowania wszywki z Esperalu

Esperal to najskuteczniejszy znany obecnie sposób na poradzenie sobie z problemem uzależnienia od alkoholu. Specjalna wszywka alkoholowa w reakcji z alkoholem będzie powodować różne nieprzyjemne skutki. Można do nich zaliczyć:

- nudności,

- wymioty,

- kołatanie serca,

- spadek ciśnienia krwi,

- uczucie duszności.

Objawy te zaczynają występować niemalże od razu po wypiciu jakiejkolwiek dawki alkoholu i utrzymują się stosunkowo długo. Choroba alkoholowa jednakże wymaga właśnie radykalnych posunięć, aby móc mówić o skutecznej terapii pozwalającej się od niej uwolnić.

Esperal Szczecin

Jeśli ktoś decyduje się na zastosowanie wszywki z Esperalu, powinien udać się do specjalistycznej kliniki Esperal INFO. Zaszycie alkoholowe w Szczecinie jest wykonywane w różnych miejscach. Istotne jest to, aby było to wykonane fachowo. Sam zabieg trwa kilkanaście minut, jest wykonywany pod znieczuleniem miejscowym i zasadniczo nie jest on bolesny. Cena zabiegu może być zróżnicowana i dlatego zaszycie alkoholowe to nie taki prosty wybór. Istotne jest jednak to, aby ów wybór mieć. Trzeba przyznać, że cena Esperalu to jednak nie jest zbyt duży wydatek, a tym samym nie są to koszty przerastające możliwości przeciętnego Polaka. Esperal cennik jest dostępny na stronach internetowych klinik zajmujących się tym zagadnieniem Wszywka alkoholowa jest bardzo skutecznym sposobem na pozbycie się problemu, aczkolwiek często nie jest to element, który występuje odrębnie. Zaleca się, aby równocześnie też podjąć terapię grupową, aby regularnie brać udział w spotkaniach AA.

Mówiąc o takim pojęciu, jakim jest zaszycie alkoholowe w mieście Szczecin, to bez wątpienia należy wskazać na to, że osoby mające z tym problem w tym mieście portowym, nie powinny mieć dylematu ze znalezieniem odpowiedniej kliniki. To ostatnia deska ratunku, aczkolwiek jednocześnie też jest to bardzo skuteczny sposób radzenia sobie z uzależnieniem od alkoholu.

 

Artykuł opracowany przy współpracy z Esperal.info.pl

Materiał zewnętrzny