Niedziela, 5 lipca 2020

imieniny: Karoliny, Antoniego, Filomeny

RSS

Eko-Okna z kolejną nagrodą

13.06.2019 12:10 | 0 komentarzy | ż

Spółka z Kornic po raz drugi została wyróżniona tytułem "Orła". Nagrodę przyznaje tygodnik "Wprost".

Eko-Okna z kolejną nagrodą
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

11 czerwca podczas uroczystości w Katowicach nagrodzono laureatów nagrody Orzeł tygodnika "Wprost". Wśród laureatów nie zabrakło największego producenta okien w kraju, którym od dwóch lat jest firma Eko-Okna.

Spółka w ciągu zaledwie kilku lat wyrosła na potentata w branży. Dziś osiąga miliardowe przychody, eksportuje do 35 krajów na całym świecie i zatrudnia ponad 7 tysięcy pracowników. Mimo tego nie zatrzymuje się i ciągle się rozwija. W ubiegłym roku oddano do użytku magazyn wyrobów gotowych, a w tym planowane jest otwarcie zakładu nr 6 i magazynu wysokiego składowania.

"Orły" to zestawienie przedsiębiorstw tworzone wspólnie przez redakcję „Wprost” oraz przedsiębiorstwo Bisnode zajmujące się dostarczaniem i analizowaniem danych gospodarczych. Przy przyznawaniu nagrody pod uwagę brane są wyniki finansowe za ostatnie trzy lata, takie jak zysk netto, przychody ze sprzedaży, rentowność, a także dynamika wzrostu. Nagrodę w imieniu firmy Eko-Okna S.A. odebrał Michał Maciejewski (na zdj.), dyrektor handlowy.

źródło: Eko-Okna, oprac. ż