środa, 26 czerwca 2019

imieniny: Jana, Pawła, Miromira

RSS

Anna Kijek nowym dyrektorem MOKSiR w Kuźni Raciborskiej

01.03.2019 14:55 | 2 komentarze | mad

Chrapkę na schedę po Michale Ficie, ówczesnym dyrektorze ośrodka, a obecnie zastępcy Dariusza Polowego miało siedem osób. Do drugiego etapu rekrutacji przeszło sześciu kandydatów.

Anna Kijek nowym dyrektorem MOKSiR w Kuźni Raciborskiej
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Spośród sześciu kandydatów spełniających wymagania wskazane w ogłoszeniu o naborze, pani Anna Kijek wykazała się najbardziej odpowiednimi kwalifikacjami do zatrudnienia na stanowisku dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej – argumentuje wybór Sylwia Brzezicka – Tesarczyk, wiceburmistrz Kuźni Raciborskiej.

Anna Kijek (na zdj.) z Miejskim Ośrodkiem Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej związana jest od dziesięciu lat, dotychczas była kierownikiem instruktorów. Przez trzy ostatnie miesiące pełniła funkcję p.o. dyrektora, po tym, jak dotychczasowy dyrektor Michał Fita odszedł z Kuźni Raciborskiej, bo został powołany na stanowisko wiceprezydenta miasta Racibórz. A. Kijek ma 33 lata, jest mieszkanką Kuźni Raciborskiej. Studia wyższe ukończyła w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Opolu. Kandydatka otrzymała najwyższą liczbę punktów wśród uczestniczących w naborze kandydatów. 

- Przez te trzy ostatnie miesiące pełniłam obowiązki dyrektora, myślę, że to też sugerowało, co dalej zamierzamy tworzyć. Wspólnie z zespołem Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji cieszymy się, że zapadła taka decyzja – komentuje Anna Kijek.

Gmina zawarła umowę z nową dyrektor na okres trzech lat. Anna Kijek rządy rozpoczęła 1 marca.

Ludzie:

Dariusz Polowy

Dariusz Polowy

Prezydent Miasta Racibórz.

Michał Fita

Michał Fita

Wiceprezydent miasta Racibórz