Czwartek, 25 kwietnia 2019

imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry

RSS

Racibórz przygotowuje się na wizytę prezydenta Dudy. Przed Areną Rafako stawiany jest telebim [ZDJĘCIA]

07.12.2018 12:55 | 6 komentarzy | mad

Już dzisiaj, czyli 7 grudnia w Raciborzu pojawi się prezydent Andrzej Duda. Głowa państwa o 16.30 ma spotkać się z mieszkańcami na terenie Areny Rafako. Wejście na Halę będzie możliwe od godziny 14.30.

Racibórz przygotowuje się na wizytę prezydenta Dudy. Przed Areną Rafako stawiany jest telebim [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Przy ulicy Łąkowej trwają ostatnie przygotowania. Wokół obiektu krąży policja oraz straż miejska, wnętrze Areny Rafako aktualnie kontrolowane jest przez odpowiednie służby. Przed obiektem stawiany jest natomiast telebim. – Jeżeli będzie większe zainteresowanie i mieszkańcy nie zmieszczą się na hali, to uruchomimy telebim – komentuje spotkany przez nas przed Areną Rafako wiceprezydent Michał Fita.

Dopytaliśmy również wiceprezydenta o utrudnienia w ruchu drogowym, dowiedzieliśmy się, że takowe nie są przewidywane. Mogą jednak wystąpić w momencie przejazdu kolumny prezydenckiej, możliwe, że ruch zostanie tymczasowo wstrzymany.

Dowiedzieliśmy się również, że magistrat przygotował dla głowy państwa prezent, Andrzej Duda ma otrzymać kosz z lokalnymi produktami oraz kopię kart raciborskiego graduału (księga liturgiczna).

Przypomnijmy również, że na ulicę Łąkową będzie można dojechać specjalnymi autobusami, te od godziny 15.00 będą darmowe. O szczegółach informowaliśmy TUTAJ.

Ludzie:

Andrzej Duda

Andrzej Duda

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej

Michał Fita

Michał Fita

Wiceprezydent miasta Racibórz