Piątek, 13 grudnia 2019

imieniny: Łucji, Otylii, Włodzisławy

RSS

Polowy i Lenk w drugiej turze. Wyniki wyborów w Raciborzu

21.10.2018 21:35 | 38 komentarzy | mad, ma.w, żet, OQL
Ostatnia aktualizacja: 22.10.2018 14:17

Oficjalne wyniki wyborów w Raciborzu: Dariusz Polowy - (5110 czyli 26,7%), Mirosław Lenk - (5072 czyli 26,5%), Michał Fita - (4643 czyli 24,3%), Ludmiła Nowacka - (2146 czyli 11,2%), Robert Myśliwy - (2143 czyli 11,2%).

Polowy i Lenk w drugiej turze. Wyniki wyborów w Raciborzu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1: SP nr 3, ul. Kapitana Serafina Myśliwca 16 (Brzezie):

  • Michał Fita 182
  • Mirosław Lenk 224
  • Robert Myśliwy 110
  • Ludmiła Nowacka 172
  • Dariusz Polowy 334
  • Łącznie 1022

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2: ZSP Nr 2, ul. Juliana Tuwima 1 (Ocice):

  • Michał Fita 353
  • Mirosław Lenk 362
  • Robert Myśliwy 75
  • Ludmiła Nowacka 67
  • Dariusz Polowy 217
  • Łącznie 1074

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3: ZSP nr 4, ul. Bojanowska 5 (Studzienna):

  • Michał Fita - 211
  • Mirosław Lenk - 271
  • Robert Myśliwy - 63
  • Ludmiła Nowacka - 67
  • Dariusz Polowy - 234
  • Łącznie: 846

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4: Remiza OSP, ul. Podmiejska 21 (Miedonia):

  • Michał Fita - 119
  • Mirosław Lenk - 18
  • Robert Myśliwy - 18
  • Ludmiła Nowacka - 20
  • Dariusz Polowy - 51
  • Łącznie 226 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5: ZSP nr 1, ul. Henryka Jordana 6 (Markowice):

  • Michał Fita - 214
  • Mirosław Lenk - 248
  • Robert Myśliwy - 90
  • Ludmiła Nowacka - 124
  • Dariusz Polowy - 186
  • Łącznie 862

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 6: Świetlica Zakładu Karnego, ul. Josepha von Eichendorffa 14:

  • Michał Fita - 283
  • Mirosław Lenk - 239
  • Robert Myśliwy - 104
  • Ludmiła Nowacka - 114
  • Dariusz Polowy - 288
  • Łącznie 1028

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 7: II LO nr 7, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3:

  • Michał Fita - 189
  • Mirosław Lenk - 157
  • Robert Myśliwy - 65
  • Ludmiła Nowacka - 60
  • Dariusz Polowy - 162
  • Łącznie - 633

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 8: II LO, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3:

  • Michał Fita - 126
  • Mirosław Lenk - 163
  • Robert Myśliwy - 55
  • Ludmiła Nowacka - 60
  • Dariusz Polowy - 151
  • Łącznie - 555

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 9: Przedszkole nr 14, ul. Słoneczna 31:

  • Michał Fita - 240
  • Mirosław Lenk - 219
  • Robert Myśliwy - 108
  • Ludmiła Nowacka - 84
  • Dariusz Polowy - 252
  • Łącznie - 903

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 10: SP nr 15, ul. Juliusza Słowackiego 48 (Nowe Zagrody):

  • Michał Fita - 202
  • Mirosław Lenk - 302
  • Robert Myśliwy - 103
  • Ludmiła Nowacka - 86
  • Dariusz Polowy - 271
  • Łącznie - 964

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 11: SP Nr 15, ul. Juliusza Słowackiego 48:

  • Michał Fita - 124
  • Mirosław Lenk - 138
  • Robert Myśliwy - 93
  • Ludmiła Nowacka - 79
  • Dariusz Polowy - 199
  • Łącznie - 633

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 12: SP nr 18 - wejście boczne, ul. Ocicka 52:

  • Michał Fita - 217
  • Mirosław Lenk - 229
  • Robert Myśliwy - 95
  • Ludmiła Nowacka -103
  • Dariusz Polowy - 255
  • Łącznie - 899

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 13: SP nr 18, ul. Żorska 2:

  • Michał Fita - 267
  • Mirosław Lenk - 172
  • Robert Myśliwy - 90
  • Ludmiła Nowacka - 82
  • Dariusz Polowy - 214
  • Łącznie 825

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 14: SP nr 18, ul. Ocicka 52:

  • Michał Fita - 188
  • Mirosław Lenk - 209
  • Robert Myśliwy - 83
  • Ludmiła Nowacka - 69
  • Dariusz Polowy - 269
  • Łącznie 818

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 15: SP nr 13, ul. ks. Stanisława Staszica 12 (centrum):

  • Michał Fita - 198
  • Mirosław Lenk - 201
  • Robert Myśliwy - 114
  • Ludmiła Nowacka - 94
  • Dariusz Polowy - 200
  • Łącznie 807 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 16: SP nr 4, ul. Jana Kasprowicza 4 (centrum):

  • Michał Fita - 165 
  • Mirosław Lenk - 165 
  • Robert Myśliwy - 80 
  • Ludmiła Nowacka - 62
  • Dariusz Polowy - 187
  • Łącznie 659

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 17: SP nr 4, ul. Wojska Polskiego 8 (centrum):

  • Michał Fita - 139
  • Mirosław Lenk - 240
  • Robert Myśliwy - 87
  • Ludmiła Nowacka - 80
  • Dariusz Polowy - 174
  • Łącznie - 720

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 18: ZSE, ul. Gimnazjalna 3 (centrum):

  • Michał Fita - 153
  • Mirosław Lenk - 213
  • Robert Myśliwy - 108
  • Ludmiła Nowacka - 96
  • Dariusz Polowy - 197
  • Łącznie - 767

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 19: ZSOMS, ul. Kozielska 19 (Stara Wieś):

  • Michał Fita - 239
  • Mirosław Lenk - 171
  • Robert Myśliwy - 73
  • Ludmiła Nowacka - 96
  • Dariusz Polowy - 227
  • Łącznie - 806

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 20: CKZiU nr1, ul. Wileńska 6 (centrum):

  • Michał Fita - 194
  • Mirosław Lenk - 222
  • Robert Myśliwy - 101
  • Ludmiła Nowacka - 103
  • Dariusz Polowy - 218
  • Łącznie 838 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 21: SP nr 1, ul. Elżbiety 14 (Ostróg):

  • Michał Fita - 198
  • Mirosław Lenk - 304
  • Robert Myśliwy - 131
  • Ludmiła Nowacka - 147
  • Dariusz Polowy - 216
  • Łącznie 996

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 22: ZSP nr 3, ul. Sudecka 2 (Płonia):

  • Michał Fita - 162 
  • Mirosław Lenk - 135 
  • Robert Myśliwy - 67 
  • Ludmiła Nowacka - 55
  • Dariusz Polowy - 232
  • Łącznie 651

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 23: SP nr 1, ul. Elżbiety 14 (Ostróg):

  • Michał Fita - 127
  • Mirosław Lenk - 200
  • Robert Myśliwy -  91
  • Ludmiła Nowacka - 94
  • Dariusz Polowy - 149
  • Łącznie - 661

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 24: SP nr 1, ul. Cecylii 30 (Ostróg):

  • Michał Fita - 138
  • Mirosław Lenk - 168
  • Robert Myśliwy - 123
  • Ludmiła Nowacka - 114
  • Dariusz Polowy - 208
  • Łącznie - 751

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 25: DPS, Plac Króla Władysława Jagiełły 3:

  • Michał Fita - 4
  • Mirosław Lenk - 68
  • Robert Myśliwy - 0
  • Ludmiła Nowacka - 8 
  • Dariusz Polowy - 4
  • Łącznie 84

Wybory do rady miasta: KWW Dariusz Polowy 1; KWW Michała Fity 1; KWW Razem dla Raciborza i Mirosław Lenk 82. Wybory do rady powiatu: Koalicja Obywatelska 1; PiS 4; Razem dla Ziemi Raciborskiej 79 (brak szczegółowych danych dot. kandydatów).


Obwodowa Komisja Wyborcza nr 26: DPS "Złota Jesień", ul. Franciszka Grzonki 1:

  • Michał Fita - 9
  • Mirosław Lenk - 22
  • Robert Myśliwy - 11
  • Ludmiła Nowacka - 7
  • Dariusz Polowy - 9
  • Łącznie - 58

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 27: Szpital Rejonowy, ul. Gamowska 3:

  • Michał Fita - 1 
  • Mirosław Lenk - 4 
  • Robert Myśliwy - 3 
  • Ludmiła Nowacka - 2 
  • Dariusz Polowy - 3 
  • Łącznie 13

Wyniki wyborów na radnych miejskich: KW Łączy Nas Racibórz: Ludmiła Nowacka 1, Krzysztof Złoczowski 1; KWW TAK.: Krzysztof Myśliwy 1, Barbara Modrzejewska 1, Robert Koziarski 1; KWW Michała Fity: Jolanta Wolna 1, KWW Dariusz Polowy: Anna Ronin 1, Danuta Nowosielska-Swadźba 1, KWW Razem dla Raciborza i Mirosław Lenk: Michał Kuliga 2, Wiesław Szczygielski 2, Irena Żylak 1.

Wyniki wyborów na radnych powiatowych: (komisja nr 27): KWW TAK.: Krystian Paletta 2, Bartłomiej Adamski 1; KWW PiS: Dawid Wacławczyk 3, KWW Razem dla Ziemi Raciborskiej: Iwona Olszok 2, Marek Kurpis 1, Jerzy Parys 1, Beata Śmiałek 1.


Obwodowa Komisja Wyborcza nr 28: Zakład Karny, Josepha von Eichendorffa 14:

  • Michał Fita - 0
  • Mirosław Lenk - 6
  • Robert Myśliwy - 0
  • Ludmiła Nowacka - 1
  • Dariusz Polowy - 1
  • Łącznie: 8

Ludzie:

Dariusz Polowy

Dariusz Polowy

Prezydent Miasta Racibórz.

Ludmiła Nowacka

Ludmiła Nowacka

dyrektor ZSOMS w Raciborzu, radna miasta Racibórz, była zastępca prezydenta miasta Racibórz.

Michał Fita

Michał Fita

Wiceprezydent miasta Racibórz

Mirosław Lenk

Mirosław Lenk

Radny Miasta Racibórz, były prezydent.

Robert Myśliwy

Robert Myśliwy

Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu