Czwartek, 13 maja 2021

imieniny: Serwacego, Ofelii, Roberty

RSS

Wytańczą pieniądze na szczytny cel

16.09.2018 13:39 | 0 komentarzy | juk

Niektórzy pomagają biegając, jeżdżąc na rowerze czy pływając. Oni chcą pomoc wytańczyć. Już 22 września w Radlinie odbędzie się kolejna edycja charytatywnego tanecznego show.

Wytańczą pieniądze na szczytny cel
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W czwartą sobotę września odbędzie się jedenasta już odsłona inicjatywy radlińskiej grupy tańca towarzyskiego Deja Vu pod hasłem „Jak oni tańczą”. W trakcie poprzednich edycji taneczne show ubarwiały występy zespołów, wokalistów czy też sportowe pokazy i licytacje. Charytatywny charakter imprezy oraz wysoki poziom sprawiają, że co roku widownia podczas koncertów wypełniona jest po brzegi.

Na przestrzeni wszystkich edycji występowali już księża, biznesmeni, dziennikarze, nauczyciele i sportowcy. - W tym roku swoje umiejętności zaprezentują m.in. szermierz, strażak czy mistrzyni świata w ju jitsu. Pary będą tańczyć w rytm muzyki lat 80. i 90. - zapowiada Grzegorz Święty, organizator imprezy. W tym roku podbijać serca widzów w cha chy, tangu czy jivie będą: Lucyna Bednarek (grafik komputerowy) i Grzegorz Święty, Piotr Larysz (strażak) i Anna Poloczek, Mateusz Rok (szermierz) i Kinga Grabowska, Artur Maciak (przedsiębiorca) i Marzena Błanik, Patryk Kraszczyński (piłkarz, instruktor indoor cycling) i Agata Skaba, Sandra Pniak (mistrzyni świata w ju jitsu) i Grzegorz Krywulko.

Wzorem lat ubiegłych odbędą się dwa koncerty, o godz. 16.00 i 19.00. Wejściówki na charytatywne wydarzenie można nabyć od 10 września w kasach radlińskiego MOK-u. Zebrane środki zostaną przekazane podopiecznym stowarzyszenia Radlińska Przystań. - Dobro wraca ze zdwojoną siłą. Dlatego warto pomagać i poprzez niewielki wysiłek zrobić coś dobrego dla potrzebujących - puentują organizatorzy imprezy.

(juk)