Piątek, 18 października 2019

imieniny: Juliana, Łukasza, Bratumiła

RSS

Nie jedna, ale dwie pary narzeczonych z powiatu wodzisławskiego w Dzień Dobry TVN!

13.02.2018 20:30 | 0 komentarzy | mak

Kinga Kotowska i Kamil Luleczko oraz Daria Banek i Patryk Gorawski - twórcy programu Dzień Dobry TVN zaprosili dziś do studia dwie pary z powiatu wodzisławskiego. Obydwie mają na koncie zaręczyny w czasie balów studniówkowych. Co powiedzieli zakochani? Dlaczego w tak młodym wieku zdecydowali się na ten krok?

Nie jedna, ale dwie pary narzeczonych z powiatu wodzisławskiego w Dzień Dobry TVN!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Bal studniówkowy może być świetną okazją do tego, aby się zaręczyć. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Darię Banek i Patryka Gorawskiego oraz Kamila Luleczko i Kingę Kotowską - nastolatków, którzy 100 dni przed maturą powiedzieli sobie "Tak". Jak wyglądał moment zaręczyn? Dlaczego w tak młodym wieku zdecydowali się na ten krok? - czytamy zapowiedź rozmowy na stronie programu Dzień Dobry TVN.

Przypomnijmy, że Kinga z Wodzisławia i Kamil z Rydułtów zaręczyli się w styczniu podczas studniówki Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu (więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ). Natomiast Patryk oświadczył się Darii rok temu na studniówce Liceum Ogólnokształcącego im. Noblistów Polskich w Rydułtowach (więcej o tym TUTAJ). Oboje pochodzą z Pszowa.

Rozmowę z narzeczonymi w programie Dzień Dobry TVN można zobaczyć TUTAJ.

fot. DD TVN/East News. Od lewej: Kinga Kotowska i Kamil Luleczko oraz Daria Banek i Patryk Gorawski