środa, 16 stycznia 2019

imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Walerego

RSS

Pytał jedynie o drogę do warsztatu lakierniczego

19.01.2018 08:40 | 15 komentarzy | AgaKa

Sprawa tajemniczego mężczyzny z czerwonego pojazdu, który w Turzyczce próbował rzekomo wciągnąć do samochodu 11-letnią dziewczynkę została wyjaśniona. Okazało się, że mężczyzna pytał jedynie o drogę do warsztatu lakierniczego.

Pytał jedynie o drogę do warsztatu lakierniczego
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Dziś tj. 16.01.18 r. w Wodzisławiu Śl. Turzyczka przy ul. Poprzecznej (skrzyżowanie Poprzecznej ze Starowiejską) około godz. 15:15, kierowca czerwonego auta prawdopodobnie terenowego, usiłował wciągnąć moją 11 -letnią córkę do samochodu - czytamy w poście opublikowanym przez ojca wspomnianej dziewczynki na jednym z portali społecznościowych. Post został udostępniony przez blisko 2 tysiące osób.

Sprawa została bardzo szybko nagłośniona również przez media. Policja rozpoczęła poszukiwania. Wspomniany mężczyzna, gdy skojarzył fakty śledząc wiadomości z regionu, sam zgłosił się na komendę policji w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Jak się okazało - zgubił się. Szukał warsztatu lakierniczego. Widząc idące po chodniku dwie dziewczynki zapytał je o drogę. Te jednak widząc podjeżdżający samochód z obcym mężczyzną w środku źle odczytały jego intencje i przestraszone pobiegły do domu, gdzie o całym zajściu poinformowały rodziców.