Niedziela, 25 października 2020

imieniny: Darii, Wilhelminy, Sambora

RSS

Dni otwarte crossoverów Nissana i symulatory zderzeń w Mad Mobilu [FOTO]

27.09.2016 10:03 | 0 komentarzy | MK

W trakcie trwania dni otwartych, które odbywały się w autoryzowanym salonie Nissana od 19 do 24 września w salonie w Rybniku i Gliwicach, klienci mogli skorzystać z promocyjnych ofert zakupu nowych aut.

Dni otwarte crossoverów Nissana i symulatory zderzeń w Mad Mobilu [FOTO]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Oprócz głównych bohaterów: Qashqai-a, X-Trail-a i Juke-a, każdy odwiedzający mógł "poczuć" jakie to przeżycie gdy "dachujemy", uderzyć z prędkością 10 km/h w przeszkodę na symulatorze zderzeń i sprawdzić się na torze przeszkód w alkogoglach.

Zainteresowani zakupem crossoverów Nissana, podczas dni otwartych mogli liczyć na specjalne warunki zakupu samochodu – wydłużenie gwarancji auta do 5 lat lub zyskanie dodatkowego rabatu cenowego. Nissan Qashqai, X-Trail i Juke przyciągały wzrok swoją niebanalną stylistyką nadwozia, bogatym wyposażeniem i atrakcyjną ceną zakupu.

Ciekawostką była również możliwość przetestowania i odbycia jazdy próbnej w 100% elektrycznym Nissanem Leaf. Nissan to światowy leader w produkcji tego typu samochodów. Nowy Leaf wyposażony w wiele nowinek technicznych, zachęcał do „testowania” świetną stylistyką nadwozia, możliwością podróżowania w zupełnej ciszy oraz bogatym wyposażeniem.

Salon przygotował również dodatkowe atrakcje związane z bezpieczeństwem jazdy. Atrakcje przyciągnęły do dealera sporą rzeszę kierowców, którzy oprócz przeżytych wrażeń dostali również szereg cennych wskazówek od instruktorów bezpiecznej jazdy. Dla wszystkich odwiedzających dostępne były symulatory zderzeń i dachowania. Bez konieczności narażania własnego, zdrowia kierowcy  doświadczyli, czym jest „w praktyce” przeżycie wypadku i jak ważne jest odpowiednie zapięcie pasów bezpieczeństwa oraz dostosowywanie odpowiedniej prędkości podczas jazdy do panujących warunków drogowych.

Każdy mógł zmierzyć się również w konkursie ze slalomem w alkogoglach, co wywoływało sporo uśmiechu na twarzach, jednak uświadamiało, że nie warto siadać po alkoholu za kierownicę. Alkogogle zniekształcają widziany obraz upodabniając go do tego po spożyciu alkoholu. By umilić spędzony w salonie czas, organizator zapewnił również darmowy catering dla wszystkich odwiedzających.

Akcja promocyjna na zakup nowych samochodów trwała w salonach od 19 do 24 września. Natomiast Akcja  „bezpieczeństwa” odbyła się w Rybniku 22 września, a dzień później dotarła do salonu Mad Mobila w Gliwicach.

Salony Mad Mobil:

RYBNIK ul. Wodzisławska 243
tel.: 32 421 25 25 lub 32 421 25 45

GLIWICE ul. Daszyńskiego 277
tel.: 32 33 69 000 lub 32 33 69 033

www.madmobil.pl

(as)

Tekst sponsorowany