Niedziela, 31 maja 2020

imieniny: Anieli, Marietty, Petroneli

RSS

Janusz Korwin-Mikke w dyskotece, czyli nowy spot Korwina [WIDEO]

09.02.2015 15:05 | 2 komentarze | żet

JKM nie bez powodów jest tytułowany "królem" internetu. I najprawdopodobniej nim pozostanie, bo takiego spotu, jak ten zaprezentowany 8 lutego, w polskiej polityce jeszcze nie było.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Przypomnijmy, Janusz Korwin-Mikke po odwołaniu ze stanowiska prezesa Konkresu Nowej Prawicy postanowił założyć kolejną partię. Koalicja Odnowy Rzeczypospolitej Wolność i Nadzieja (w skrócie KORWiN) - pod tym szyldem JKM wystartuje w majowych wyborach prezydenckich (czytaj również: Marek Migalski: KORWiN nie jest skazany na klęskę. Janusz Korwin-Mikke i jego nowa partia).

Do tej pory chęć startu w wyborach zadeklarowali m.in.: Andrzej Duda (PiS), Adam Jarubas (PSL), Magdalena Ogórek (SLD), Janusz Palikot (Twój Ruch), Marian Kowalski (Ruch Narodowy), Jacek Wilk (KNP). Anna Grodzka ma zostać kandydatką Partii Zielonych. O reelekcję powalczy również Bronisław Komorowski.

Wracając do spotu reklamowego... No cóż, dojrzałemu odbiorcy może się on wydać zbyt hałaśliwy. Miks polityki z muzyką klubową dla wielu może stanowić przekroczenie pewnej granicy. Jednak spot kierowany jest do ludzi młodych. I do wielu z nich przemówi z pewnością.

Ludzie:

Andrzej Duda

Andrzej Duda

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej