Niedziela, 21 października 2018

imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny

RSS

XXI konfrontacje Non Stop Music: Candycaine i VAN HOLTZ

Start 22.01.2017 o godz. 19:00 cena biletu: 10 zł

22 stycznia o godz. 19.00 Klub Pod Teatrem, Plac Teatralny 1, Rybnik, zaprasza na XXI konfrontacje Non Stop Music. Wystąpią grupy CANDYCAINE i VAN HOLTZ.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Klub Pod Teatrem & Non Stop Music

Rybnik, ul. Saint Vallier 1

CANDYCAINE. Zespół uzależniający, hipnotyzujący, buzujący falami endorfin i pozytywnych wibracji. Powstały w wyniku koniunkcji sferycznej, zrodzony z ognia i siarki, z rock and roll'em płynącym w żyłach. Jest nas czterech, do tanga za dużo ale na zespół wystarczy. Wokal to Anita, słodka wisienka na zakalcowatym trio.

Na bębnach najlepszy perkusista w zespole i najszybsza prawa ręka w powiecie - Paweł. Bas obsługuje Gracjan, transowy multiinstrumentalista, miłośnik aviomarinu i wszczynania burd stadionowych. Last but not least, Piotrek, gitara prowadząca, zmora każdego teścia, członek towarzystwa opieki nad wombatami zmagającymi się z problemami egzystencjalnymi.

Pomimo że członkowie nie są muzycznymi dinozaurami, mają wielu wiernych fanów również wśród tadżyckich hodowców kóz.

Na nasze koncerty przybywają matki, żony i kochanki oraz ich koleżanki. Gdy zagramy w Twojej okolicy rzeżucha kiełkuje, rdza odpada a woda w kranie zyskuje magiczne właściwości. Polub nas, przybij piątkę, wpadnij na koncert, daj się wkręcić!

VAN HOLTZ. Jesteśmy 5-osobowym zespołem grającym muzykę na żywo. Muzyka to nasza pasja i to mamy nadzieję widać w każdym naszym występie, niezależnie od miejsca i okoliczności w których przyjdzie nam występować. Zawsze jest to naznaczone dużym ładunkiem emocjonalnym. Jesteśmy ze Śląska ale dojedziemy wszędzie gdzie tylko nas zechcecie posłuchać :) Koniecznie musicie nas zobaczyć i posłuchać na żywo! Zawsze dajemy z siebie wszystko a nawet więcej!

Wstęp: 10 zł