Piątek, 24 września 2021

imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana

RSS

Maluchy i rock'n'roll

Start 02.02.2020 o godz. 15:30 cena biletu: 15-25

"Maluchy w krainie dźwięku" to jedyny w swoim rodzaju koncert dla niemowląt i maluchów z rodzicami, który już na stałe wpisał się w repertuar Raciborskiego Centrum Kultury! Już w tę niedzielę (2 lutego) o godzinie 15.30 zapraszamy na bal karnawałowy, na którym nie zabraknie wspólnej zabawy w rytm rock'and'rolla, cha-chy, walca i kaczuszek!

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Raciborskie Centrum Kultury

Racibórz, Chopina 21

Proponujemy wyjątkowy czas zabawy i nauki zarazem. Koncert poprowadzi Dorota Banaś. Liczymy, że sala wypełni się małymi i dużymi postaciami z bajkowych krain! Wydarzenie będzie miało miejsce jak zawsze na sali kameralnej Raciborskiego Centrum Kultury (ul. Chopina 21).

Swobodnej, sprzyjającej słuchaniu i zabawie atmosferze sprzyjać będzie specjalnie zaaranżowana przestrzeń. Na kolorowych materacach, kocykach i poduchach publiczność usiądzie wspólnie z muzykami. Także czas trwania koncertów dostosowany jest do możliwości małych odbiorców i nie przekracza 45 minut. Na zakończenie będzie okazja do spotkania z muzykami i przyjrzenia się instrumentom z bliska.

Bilety w cenie 25 zł (dorośli), 15 zł (dzieci) do nabycia w kasach RCK oraz na https://biletyna.pl/event/view/id/129021

Honorowane raciborskie karty: Senior 60+ i Rodzina+.

źródło: RCK