środa, 23 stycznia 2019

imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

RSS

Koncert Wiedeński w WCK

Start 20.01.2018 o godz. 18:00 cena biletu: 70 zł

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na Koncert Wiedeński „Johann Strauss Gala”, który odbędzie się 20 stycznia 2018 roku o godzinie 18:00. Bilety są już w sprzedaży.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wodzisławskie Centrum Kultury

Wodzisław, Kubsza 17

„Johann Strauss Gala” to podróż do romantycznego i roztańczonego Wiednia. Na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury wystąpi Orkiestra Filharmonii Lwowskiej INSO, soliści oraz balet. Znamienite kompozycje w wykonaniu Orkiestry Filharmonii Lwowskiej INSO oraz kunszt wokalny solistów lwowskiej sceny, przeniosą słuchaczy do ojczyzny walca oraz polki. Ta niezwykła gala wzbogacona będzie wirtuozerskim tańcem, barwnymi kreacjami i bogatą choreografią. Całość złoży się na wyjątkowe widowisko, którego nie sposób przegapić.

- Ta ciekawa oferta z pewnością przypadnie do gustu najbardziej wymagającej publiczności - mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Bilety w cenie 70 zł można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Kasa WCK czynna: poniedziałek, wtorek, piątek w godzinach 12:00-17:00. W środę kasa nieczynna. W czwartek: 8:00-13:00. Weekend - na godzinę przed imprezami. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.