Wtorek, 9 marca 2021

imieniny: Franciszki, Katarzyny, Mścisława

RSS

Coverband grupy Metallica wystąpi w Raciborzu

Start 14.11.2020 o godz. 19:30 cena biletu: 119-139

14 listopada o godz. 19.30 w RCK RDK przy ul. Chopina 21 odbędzie się koncert, prawdziwa uczta dla fanów zespołu Metallica! Co to za projekt?

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Raciborskie Centrum Kultury

Racibórz, Chopina 21

Muzyka zespołu Metallica symfonicznie – Scream Inc. z orkiestrą! Wyjątkowy projekt z jednym z najlepszych coverbandów Metallica na świecie - Scream Inc., w towarzystwie orkiestry symfonicznej Orion. Na koncercie usłyszymy największe przeboje zespołu Metallica w symfonicznych aranżacjach wykonanych tak jak na kultowej płycie S&M.

Powstały w 2008 roku zespół Scream Inc. jest najbardziej znaczącym tribute-bandem z Europy Środkowej. Dowodem na to są liczne wyprzedane koncerty. Są też pierwszym i jedynym tribute-bandem, który ma w dorobku symfoniczny koncert S&M. Ich kanał w serwisie Youtube zbiera wysokie oceny i jest chętnie oglądany w Stanach Zjednoczonych i Europie. Jeden z najbardziej pamiętnych występów Scream Inc. miał miejsce 17 kwietnia 2016 roku w Moskwa Kremlin Palace, gdzie na widowni zasiadło ponad 6 tysięcy osób! Ten show stał się największym w historii koncertem z serii Tribute to Metallica.

Nie przegapcie okazji, aby zobaczyć na żywo najlepszy tribute band Metalliki - Scream INC koncerty Metallica symfonicznie!

Bilety w cenie 139 zł, 129 zł i 119 zł do nabycia w kasach RCK oraz https://biletyna.pl/event/sector/id/289476

źródło: RCK