środa, 23 września 2020

imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta

RSS

Mirosław Lenk – kandydat na prezydenta Raciborza

10.10.2018 10:00 | 0 komentarzy | MK

Szanowni Państwo,
dziękuję za wsparcie i zaufanie jakie mi okazujecie. Wspólnymi działaniami przez ostatnie lata zmienialiśmy miasto, tworząc razem jego fundament. Ten mocny i dobrze przemyślany fundament, pozwala nam teraz z optymizmem patrzeć w przyszłość i budować realne plany.

Mirosław Lenk – kandydat na prezydenta Raciborza
Mirosław Lenk – kandydat na prezydenta Raciborza
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Solidny fundament

jaki razem stworzyliśmy Miastu, to przede wszystkim uporządkowana gospodarka wodno-ściekowa i system gospodarowania odpadami. Z dumą chwalę się innowacyjnym w skali kraju programem dopłat do wymiany źródeł ciepła i termomodernizacji budynków.

Ten fundament

to również zadbane parki, skwery oraz najpiękniejsze na Śląsku bulwary nad Odrą z miejską plażą i przystanią, których zazdrości nam cały region. To Arena Rafako, aquapark H2Ostróg i dziesiątki kilometrów ścieżek rowerowych. To wreszcie modernizowany Stadion Miejski, wzbudzający uznanie największych polskich lekkoatletów.

Ten fundament

to też wyremontowane domy kultury, biblioteka miejska, szkoły, przedszkola i żłobki. To wszystko zrobiliśmy wspólnie by poprawić jakość życia w naszym mieście, by uczynić je przyjaznym dla ludzi i środowiska.

Fundament

miasta to również tworzenie warunków dla rozwoju biznesu i przedsiębiorczości. Dlatego wyznaczono i uzbrojono nowe tereny dla inwestorów w Specjalnej Strefie Ekonomicznej na Ostrogu, na gruntach po byłej cukrowni oraz specjalnie dla małych przedsiębiorców stworzono warunki przy ul. Bartka Lasoty. Nasze wspólne wysiłki zaowocowały tym, ze Racibórz daje szanse na znalezienie sobie dobrego miejsca do życia dorosłym, dzieciom, młodzieży i seniorom.

Szanowni Państwo

Proszę o wsparcie i głosy w wyborach na urząd Prezydenta Miasta Racibórz. Razem zbudowaliśmy solidny fundament i teraz od Państwa woli zależy czy na tych podwalinach będziemy dalej rozwijać oraz tworzyć bezpieczny, nowoczesny i przyjazny dom - Racibórz.

Finansowane z KWW Razem dla Raciborza i Mirosław Lenk

Ogłoszenie wyborcze

Ludzie:

Mirosław Lenk

Mirosław Lenk

Radny Miasta Racibórz, były prezydent.