Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Telefon przypomni o zbiórce śmieci

  • Mieszkańcy gminy Gorzyce mają możliwość ściągnięcia darmowej aplikacji mobilnej, która nosi nazwę Eco Harmonogram
  • Przypomina ona o terminie zbiórki śmieci

Telefon przypomni o zbiórce śmieci
Beata Futerska przekonuje, że zainstalowanie aplikacji jest łatwe i sprawdza się doskonale.

Aplikacja pobiera automatycznie harmonogram dla wprowadzonego adresu posesji, a następnie przypomina o nadchodzących terminach wywozu odpadów. - Informuje również o godzinach otwarcia PSZOK-u, wskazuje jakie rodzaje odpadów podlegają zbiórce w danym dniu, przypomina też o zbiórce odpadów wielkogabarytowych – wyjaśnia Beata Futerska, asystent ds. promocji Urzędu Gminy w Gorzycach.

Aplikację można za darmo ściągnąć ze sklepu Google Play, Windows Store lub App Store zarówno na smartfona, jak i na tablet i w łatwy sposób zainstalować na urządzeniu działającym w oparciu o system Android, Windows Phone lub iOS. Powstała dzięki współpracy gminy z firmą, która przygotowuje tego rodzaju aplikacje. - Uznaliśmy, że będzie to pomoc dla naszych mieszkańców, która ułatwi im nieco życie – wyjaśniają urzędnicy.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].