Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

648 kontroli trzeźwości w powiecie raciborskim. Ilu nietrzeźwych kierowców wpadło?

Niechlubnym rekordzistą poniedziałkowej akcji "Trzeźwość" jest 49-latek, który został zatrzymany do kontroli drogowej w Pietrowicach Wielkich.

648 kontroli trzeźwości w powiecie raciborskim. Ilu nietrzeźwych kierowców wpadło?
Policjanci apelują do kierowców, aby po spożyciu alkoholu nie kierowali pojazdami. Zdjęcie ilustracyjne (fot. arch. Nowiny.pl).

Dwóch nietrzeźwych kierowców wpadło w ręce policjantów z powiatu raciborskiego w poniedziałek 24 stycznia. Mundurowi skontrolowali łącznie 648 osób.

- Rekordzista to 49-letni mieszkaniec powiatu głubczyckiego kierujący oplem, który został zatrzymany przez mundurowych z drogówki na „podwójnym gazie” w Pietrowicach Wielkich na ulicy 1 Maja. 49-latek po przebadaniu na alkomacie w organizmie miał ponad 1,5 promila alkoholu - informuje nadkom. Mirosław Szymański, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].