Sobota, 6 marca 2021

imieniny: Jordana, Róży, Kolety

RSS

Patrol

Nie docenił zabezpieczeń sklepu i... skuteczności policjantów

22.02.2021 10:53 | 0 komentarzy | żet

Mężczyzna przyjechał do Raciborza z daleka. Liczył, że odległość kradzieży od miejsca zamieszkania pozwoli mu ustrzec się przed karą. Tymczasem nie dość, że nie udało mu się włamać do sklepu, to jeszcze po dziesięciu dniach został zatrzymany przez policjantów.

Nie docenił zabezpieczeń sklepu i... skuteczności policjantów
39-letni mieszkaniec powiatu świdnickiego został zatrzymany na terenie województwa dolnośląskiego. - Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, gdzie od śledczych usłyszał zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem. Teraz 39-letniemu podejrzanemu grozi nawet 10 lat pobytu w więzieniu - dodaje M. Szymański.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do przestępstwa doszło 9 lutego w sklepie ze sprzętem elektronicznym przy ul. Rybnickiej w Raciborzu. - Wówczas złodziej usiłował włamać się do marketu ze sprzętem elektronicznym, powodując straty na kwotę dwóch tysięcy złotych - informuje nadkom. Mirosław Szymański z Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu.

Policjanci przyjęli zgłoszenie o popełnieniu przestępstwa i natychmiast zaczęli prowadzić dochodzenie, które efektem było ustalenie tożsamości oraz zatrzymanie sprawcy przestępstwa.

źródło: KPP Racibórz, oprac. żet