Sobota, 15 maja 2021

imieniny: Zofii, Nadziei, Berty

RSS

#kupujeratuje: Eko-Tox. skutecznie zwalczamy koronawirusa!

18.05.2020 10:00 | 0 komentarzy | MK

Eko-Tox S.C. mająca siedzibę w Babicach przy ulicy Rudzkiej 46a to firma z wieloletnim doświadczeniem zajmująca się skutecznym zabezpieczeniem obiektów przed szkodnikami na terenie całej Polski. Zajmujemy się zwalczaniem szkodników, kompleksowym zabezpieczaniem obiektów przed szkodnikami, zbieraniem i transportem odpadów, szkoleniami w dziedzinie PEST CONTROL – zapewniamy doradztwo w zakresie prawidłowego zabezpieczenia obiektu przed szkodnikami.

#kupujeratuje: Eko-Tox. skutecznie zwalczamy koronawirusa!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Od lat posiadamy System zarządzania jakością ISO 9001ISO 14001 oraz system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy zgodnie z normą PN-N-18001:2004.

Działamy zgodnie z normą PN-EN 16636 ochrony przed szkodnikami.

Ciągle się doskonalimy, co potwierdzają liczne certyfikaty dostępne do wglądu na życzenie kontrahenta. Spełniamy wszelkie wymagania ochrony obiektów przemysłu spożywczego przed szkodnikami zgodnie z wymaganiami systemu HACCPIFS/BRCAIB.

Naszym celem jest zapewnienie najwyższej skuteczności, terminowości, konkurencyjnych cen oraz absolutnego bezpieczeństwa świadczonych usług. Cel ten osiągamy zatrudniając wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, stosując najnowocześniejsze metody i najskuteczniejsze preparaty – posiadające stosowne zezwolenia na ich użytkowanie.

Wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście do klienta, precyzja i nieustanna chęć rozwoju sprawiła, że jesteśmy jedną z najlepszych i najnowocześniejszych firm PEST CONTROL na rynku, o czym może świadczyć jakość wykonywanych przez nas usług potwierdzona ogólnopolskim Certyfikatem Firma na Medal 2020.

Nie stoimy w miejscu, stale doskonalimy jakość świadczonych przez nas usług. Z naszym innowacyjnym Systemem Nadzoru PEST CONTROL – CERBER, wszystkie dokumenty mamy zgromadzone w jednym miejscu, co ułatwia współpracę z SANEPIDEM oraz innymi organami kontrolnymi. Elektroniczny monitoring to precyzja, która nie pozwala pominąć żadnego urządzenia bez sprawdzenia go.

Naszą misją jest ochrona środowiska poprzez ekologiczne metody zwalczania organizmów szkodliwych. Z nami myszy, szczury, karaluchy, pluskwy, mrówki oraz wirusy i patogeny nie będą niczym strasznym.

Pracujemy również na rzecz Szpitala Zakaźnego w Raciborzu, gdzie dokonywaliśmy dezynfekcji terenu zewnętrznego. Odkażanie miejsc publicznych może pomóc w ograniczaniu rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Zapraszamy po szczegółową ofertę pod numerem tel. 32 414 93 42, 604 177 469  lub  biuro@eko-tox.pl.

EKO-TOX S.C.
Maria Skipirzepa i Jan Skipirzepa
ul. Rudzka 46A, 47-440 Babice

www.eko-tox.pl 


Bezpłatna prezentacja firmy jest publikowana w ramach akcji społecznej Wydawnictwa Nowiny pn. „Kupuję – ratuję. Wspólnie ratujmy lokalne firmy i nasze miejsca pracy”, której celem jest wzajemna pomoc mieszkańców i przedsiębiorców w trudnych czasach pandemii.

Przedsiębiorco: napisz do nas na kontakt@nowiny.pl lub za pośrednictwem Facebooka, aby zgłosić również swoją firmę do bezpłatnej akcji.

Czytelniku i konsumencie: właśnie teraz możesz pomóc - sprawdź oferty firm w Twoim regionie na stronie akcji na nowiny.pl/kupuje-ratuje, rób zakupy w naszych lokalnych firmach i podaj akcję dalej! Pamiętaj: Twoje udostępnienie ma znaczenie!