Piątek, 22 października 2021

imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii

RSS

Kultura

"Wszyscy jesteśmy hipokrytami" - Stand-up w RCK [ZDJĘCIA]

12.10.2021 22:44 | 1 komentarz | tom

We wtorkowy wieczór na scenie Raciborskiego Centrum Kultury zagościła Olka Szczęśniak z najnowszym programem "Wszyscy jesteśmy hipokrytami". Jako support na wstępie wystąpiła Marta Łojek.

"Wszyscy jesteśmy hipokrytami" - Stand-up w RCK [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Poprzedni program przyniósł Olce Szczęśniak sporo nowej widowni. Tym razem można było usłyszeć o problemach millenialsów. Pogoń za wymarzonym domem, życie z psem w bloku, różnice pokoleniowe na rodzinnych spotkaniach, próba odnalezienia się we współczesnych mediach społecznościowych i poprawności politycznej. Żeby żadna strona nie poczuła się pominięta, Olka żartowała i z prawicy i z lewicy.


Olka Szczęśniak - stand-uperka i organizatorka imprez komediowych. Na scenie od 2013 roku. Zaczynała w grupie Comedy Lab w Krakowie. Prezentuje ostre i bezlitosne poczucie humoru połączone z kobiecym wdziękiem. Prowadzi cztery stałe sceny komediowe (w Częstochowie, Sosnowcu, Gdyni i Tczewie), które z powodzeniem przyciągają coraz większe grono widzów, zapewniając klubom 100% frekwencję. Co miesiąc zaprasza najlepszych komików z kraju m.in. Abelarda Gizę, Katarzynę Piasecką, Kacpra Rucińskiego. Jest pomysłodawcą i głównym organizatorem ogólnopolskiej trasy ‘’Stand-up Skład”, w której bierze udział czołówka polskiego stand-upu: Bartosz Zalewski, Jasiek Borkowski, Błażej Krajewski, Sebastian Rejent, Paweł Chałupka, Adam Van Bendler, Tomek Kołecki i Rafał Banaś. Jej poprzednie programy ” Zespół HAJSpergera” i „Dystans krytyczny” można obejrzeć w całości na jej kanale na YouTube. Nagrała swój autorski 25 minutowy materiał dla renomowanej platformy NETFLIX. Występowała w telewizji m.in. u Kuby Wojewódzkiego w TVN i u Kacpra Rucińskiego w TVP2. Brała udział w wielu projektach komediowych: Polska Liga Stand-upu, Stand-up Time, Arena Stand-uperów, Festiwal Antrakt. Obecnie występuje z godzinnym programem ”Wszyscy jesteśmy hipokrytami”.

żródło: https://olkaszczesniak.pl/stand-up/