Wtorek, 26 stycznia 2021

imieniny: Pauli, Polikarpa, Pauliny

RSS

Kultura

Lubicie się bać? Multikino zaprasza na Noc Horrorów [WYGRAJ BILET]

06.03.2020 15:53 | 0 komentarzy | (q)

Multikino zaprasza na kolejną edycję legendarnej Nocy Horrorów w ramach Nocnego Maratonu Filmowego. Tym razem kultowy NMF odbędzie się w piątek 13 marca. Mamy dla was 2 podwójne wejściówki na seans w Rybniku.

Lubicie się bać? Multikino zaprasza na Noc Horrorów [WYGRAJ BILET]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Widzowie będą mieli okazję obejrzeć cztery produkcje, które zapewnią wiele mocnych wrażeń. W starannie dobranym repertuarze znalazły się filmy prezentujące różne oblicza grozy:

  • "W lesie dziś nie zaśnie nikt", premierowy pokaz pierwszego polskiego slashera, w którym grupa nastolatków musi przeżyć spotkanie z seryjnym mordercą;
  • "Brahms. The Boy 2", druga część pomysłowego horroru o przerażającej lalce z porcelany, która wydaje się być żywą istotą;
  • "Doktor Sen", kontynuacja kultowego "Lśnienia". Ewan McGregor w roli dorosłego Danny'ego Torrance'a zmaga się ze zjawami z hotelu Panorama;
  • "The Turning", niedostępny w polskiej dystrybucji paranormalny horror w gwiazdorskiej obsadzie o rodzeństwie przekonanym, że w ich domu pojawiły się duchy.

Noc Horrorów rozpocznie się w piątek 13 marca o godzinie 22:00.


Do rozdania mamy dwie podwójne wejściówki na Noc Horrorów w ramach Nocnego Maratonu Filmowego 13 marca w Multikinie Rybnik. Co należy zrobić?

Wystarczy skomentować post mówiący o tej zabawie na facebookowym fanpage'u portalu Nowiny.pl. W komentarzu należy wymienić 3 horrory które widziałeś. Wygra opinia, która zbierze największą liczbę „lajków”. Nagrodę otrzymają dwie osoby (post znajduje się TUTAJ).

Zgłoszenia przyjmowane są do czwartku 12 marca, do godz. 12:00. Wejściówki trafią do internautów, który spełnił warunki konkursowe opisane w regulaminie. Po zakończeniu konkursu wyniki podane zostaną w portalu Nowiny.pl, skontaktujemy się ze zwycięzcami również w wiadomości prywatnej na Facebooku. Prosimy więc o baczne sprawdzanie folderu "inne".

Pamiętajcie! Komentarz należy dodać pod postem na Facebooku portalu Nowiny.pl, a nie w portalu Nowiny.pl. Uczestnikiem Konkursu może być wyłącznie osoba, która ukończyła 18. rok życia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych.

Wzięcie udziału w konkursie oznacza, że zapoznałeś się z naszą polityką prywatności dostępną TUTAJ oraz regulaminem, który znajduje się TU.