Sobota, 16 stycznia 2021

imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Walerego

RSS

Kultura

Epidemia koronawirusa:

Prezydent i Starosta zapraszają na Koncert Noworoczny!

21.01.2019 15:00 | 0 komentarzy | MP

Już 25 stycznia w RCK Raciborskim Domu Kultury o godzinie 18.00 odbędzie się Koncert Noworoczny Prezydenta Miasta i Starosty.

Prezydent i Starosta zapraszają na Koncert Noworoczny!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

To już kilkunastoletnia tradycja, że nowy rok w kulturze witany jest spotkaniem z wyjątkowymi artystami. To zawsze doskonała okazja, aby spotkać się z ambitną muzyką w ambitnym wykonaniu, które jest jednak w stanie przekonać do siebie każdego.

Kto będzie gwiazdą tegorocznego Koncertu Prezydenta Miasta i Starosty. Dariusz Polowy i Grzegorz Swoboda zapraszają na występ Orkiestry Kameralnej Silesian Art Collective pod batutą Mateusza Walacha.

Orkiestra w trakcie swojej prawie już dziesięcioletniej historii zdążyła już zapracować sobie na znakomitą reputację. Potwierdzeniem tego jest nie tylko fakt, że koncertuje na całym świecie, ale takż długa lista niezwykle popularnych artystów, którzy zdecydowali się na współpracę z zespołem. Wśród osób, które grały już z Silesia Art Collective znalazły się gwiazdy polskiej sceny rozrywkowej takie jak: Kasia Wilk, Łukasz Zagrobelny, Marcin Wyrostek czy zespół Universe. W ostatnim czasie do listy sukcesów orkiestry dołączyła współpraca z duńskim studiem filmowym.

Serdecznie zapraszamy!

Ogłoszenie płatne