Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

Czytając poniższe komentarze, wniosek nasuwa się jeden. PO i PiS to dwie formacje polityczne między którymi paradoksalnie, jakikolwiek dialog jest niemożliwy. Paradoksalnie, dlatego że tysiące aktywistów PO należało w przeszłości do PiS i odwrotnie. Tym samym, zważając na szkody jakie wyrządzają politycy tych dwóch formacji, wynikające choćby z ich wzajemnej rywalizacji, jedynym rozsądnym wyjściem z sytuacji jest w przyszłości całkowita delegalizacja PiS-u i Platformy wraz z dożywotnim pozbawieniem praw publicznych wszystkich zaangażowanych aktywistów tych partii a także uniemożliwienie partiom o zakusach centralnych, aktywności na poziomie samorządowym. Do tego jednak polskie społeczeństwo jeszcze nie dorosło. Co ciekawe, cała POPiS-owska rozgrywka, nie toczy się na poziomie miejskich aglomeracji ale na poziomie prowincji. Może by więc ograniczyć prawa wyborcze władzy centralnej tylko dla ludzi wykształconych, choćby na jakiś czas ? Pozostali niech sobie wybierają samorząd. Parafrazując słowa Tuska "ja wam wójta nie wybierałem" i choć się z nim nie zgadzam i nigdy nie zgadzałem, akurat bardzo mądrze wypowiedziane.
Napisany przez ~yggiH, 07.08.2022 12:40
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 3.235.173.74 / ec2-3-235-173-74.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)